Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők! Testkompozíció...

Testépítők! Testkompozíció változtatás?

Figyelt kérdés
Nem tömegelni akarok, és nem is szálkásítani, hanem egyszerűen egy olyan értendet, ami kb a kettő közöttvan. Ami nem igényel, egy idő után szálkásítást, hanem egyfolytában alkalmazható. A célom nem tömegnövelés, hanem úgymond csak egyszerűen "szexi" test, amin van izom, de ugyanakoor kevés zsír. Nemtom értitek-e. Na ilyen étrendet én body.buildeen nem láttam... Tudnátok segíteni? Ja, tudom hogy ezáltal a célom elérése jóvak-jóval több időbe kerül!! Mellé a szokásos body-s heti hármas osztott edzést csinálnám nagy súlyokkal, edzést után táplálékkiegészítő is mint nálatok. Előre is kösz!
2012. jún. 13. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Én annyira nem hiszek ebben, mert vagy tömeget növelsz, vagy szálkásítasz, de azért próbáld meg a napi 2,5g*testtömegkg fehérjét és 3,5-4g *testtömegkg ch-t belőni. Ez eltérhet a genetikád miatt. A fehérjét viszont próbáld magas értéken tartani. A bodybuilderen bármelyik tömegnövelő étrendet át tudod ezekre az értékekre variálni, veszel le a ch-ból a neked kellő szintre.
2012. jún. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:

ahhoz hogy izmot építs tömegnövelő étrend kell.

ahhoz meg hogy ne nagyon zsírosodj tőle minél pontosabban be lőtt tömegnövelő étrend kell.

ahogy változol úgy variálod a tápanyagokat,ha zsírosodsz akkor elveszel a ch-ból kicsit.

rajtad múlik,oda kell figyelni a kajára.

2012. jún. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha szerencsés genetikád van nem fogsz zsírosodni, de ehhez tényleg nagyon szerencsés kell legyél, általában az extrém ektomorfok ilyenek
2012. jún. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Teljesen átlagos vagyok, sem hízékony, sem nehezen hízó nem vagyok. És mit gondoltok 2g/tskg fehérje és 3g/tskgch val megróbálhatok egy étrendet? Ha ez az elv nem megy amit írtam(meg amit szeretnék is!), akkor visszaállok a kőbe vésettekhez...:D
2012. jún. 13. 15:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Az szerintem kevés lesz, de majd látod a súlyváltozást és a tükör megmutatja a helyes utat.:)
2012. jún. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

valszeg akkor nem gyúrnod kell, hanem funkcionalis, vagy trx.

Izom pedig épül kevesebb kajával is, csak nem testépítős pufi jelleggel, hanem mint Bruce Leenak. Izmos, de inkább erős.

2022. márc. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!