Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet a minecraft...

Hogyan lehet a minecraft sp-ben meg változtatni a skins emet hogy a szerveremen ne lássak mindenkit úgy mint a meg vátoztatot skins em?

Figyelt kérdés
Hogy ne lássak a szerveremen úgy a többiek mint az én karakterem mi után meg változtattam?

2012. jún. 10. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
[link] erről az oldalról ha valamelyik skin megtetszik rákattintasz és kihoz egy nevet. Az másolod vagy megjegyzed és utána megnyitod minecraft.exe-t és ahova a nevedet kell beírni oda a skin feletti nevet írd be és úgy megváltozik és te is úgy látod meg a szerveren lévőknek se lesz ugyan az a skin.
2012. jún. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kösz a ötletet de nem tudtok olyan ötletet ahol ugyan ez lesz csak én válaszotm a nevet
2012. jún. 10. 15:01
 3/8 A kérdező kommentje:
és még azon kivül
2012. jún. 21. 20:07
 4/8 A kérdező kommentje:
tud valaki egy másik modszert
2012. jún. 21. 20:29
 5/8 A kérdező kommentje:
Mert én akarom a skins nevét meg adni
2012. jún. 21. 20:45
 6/8 I PoW YoU válasza:
Én tudom!!!!Vedd meg a játékot.
2012. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 2xSü ***** válasza:

Kicsit kavarc van a nevekkel. Az SP ugye a Single Player rövidítése. Tehát te nem a hagyományos Minecraftot használod SMP üzemmódban, hanem a feltört Minecraftot. Ott lehet, hogy tényleg nem működnek a modok.


Vannak olyan megoldások, ahol a Minecraftot (az eredetit) mindenféle módosítás nélkül lehet offline üzemmódban használni. Ott működnek a modok. De amióta megvettem a játékot (~5000 Ft nem sok érte), azóta nem voltak ilyen gondjaim. De érzésem szerint most is lehet az eredeti Minecraft kódot használni online fiók nélkül. (Max nincsenek skinek.) Ott működnek a mod-ok, meg minden más – a skineket leszámítva –, amit a hivatalos változattal csinálni lehet. Ebben az esetben több lehetőség van:


1. Megveszed a játékot.

2. Használod az eredeti játékkódot, skinek nélkül és az online szerverekre való csatlakozási lehetőség nélkül.

3. Használod azt, amit most, de a problémád megoldásához telepítesz egyet az eredeti változatból, hozzádobod a TooManyItems-et és azzal konvertálod a világot kreatív és túlélő között, majd visszateszed az általad használt tört Minecraft alá.

2012. aug. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 2xSü ***** válasza:
Bocs. Figyelmetlen voltam, összekevertem két MC-s kérdést. Az előző válaszomat nem ide szántam. (Hiába a több lapos böngészés hátulütői.)
2012. aug. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!