Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tömegnövelőt ajánlotok?

Milyen tömegnövelőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok 185cm 62kg. Kb 2-3 hónapja kondizok hetente 4-5-ször. Amikor elkezdtem az első hónapban magamra is szedtem hirtelen kb 5 kilót, de onnan teljesen megálltam 1 grammot se. Ezért gondoltam szedek valami tömegnövelőt. Jó lenne valami olcsóbb, de érjen is valamit. Ti mit ajánlotok?
2012. jún. 9. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Akkor fog érni valamit, ha az étrended is rendben lesz.

Tehát neked kell 120-150g fehérje és 300-360g szénhidrát.

Edzés utánra én egy jó tejsavó proteint ajánlok amihez mehet 50g gyors szénhidrát (pl dextróz, vitargo, supercarb fast , carbo x). A proteint teheted reggel a zabpehelyhez is. Gyors ch nem kell hozzá csak edzés után.

Ha mégis tömegnövelőt szeretnél, akkor: Volumass 35, Jumbo professional, Dymatize hi protein gainer, Gaspari real mass, MHP up your mass, Isomass X-treme gainer, BSN true mass.


Itt találsz tömegnövelő mintaétrendeket: [link]

2012. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. Még azt megkérdezem, hogy milyen protein kéne pontosan, mert annyi van mint égen a csillag és nem tudom melyik a jobb fajta.
2012. jún. 9. 17:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, sok jó van, pl: Stillmass 6:3:1, whey C6, VPX Syngex, Biotech Nitro pure whey gold, Scitec 100% whey proff., Dymatize Elite whey, Twinlab whey fuel, stb...


Amit legtöbben ajánlanak mostanában az a syngex: [link]


Van még MHN Whey is: [link]


Stilmass: [link]


Vegyél hozzá edzés utánra még dextrózt vagy supercarb fast-ot.

2012. jún. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem ezt a SYNGEX-et. Mire eldöntöttem, hogy ilyet veszek megláttam a véleményeket: [link] Most nem tudom mit csináljak, mert ez tényleg jó lett volna nem is drága annyira. Aztán lehet mégis annál maradok hogy veszek SYNGEX-et meg dextrózt. Elég olcsón jön ki.
2012. jún. 9. 18:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó, de ne a shop.buideren vedd, ott drága. Nekem nem volt vele bajom, de ha neked nem jön majd be, legközelebb más cuccot veszel. :)
2012. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Te hol szoktad venni? Az se baj ha be kell menni érte, mert Budapesten lakom, sőt az még jobb is lenne mert nem kell érte fizetni.
2012. jún. 9. 19:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is pesti vagyok, de rendelem a proteineket ezekről az oldalakról:

Sportika.eu, bodybuildingbolt.hu, nutritionplanet.hu, proteinbuilder.hu, muscleteam.hu

Pesti bolt nem tudom, hogy van e, ahol Syngex-et kapsz.

2012. jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Máris okosabb lettem. Köszönöm az összes választ :)
2012. jún. 9. 20:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Extra jó proteint szeretnél, akkor a lehető legjobb alternatíva a Whey C6. 80% proteintartalom, koncentrátum, izolátum, hydrolizátum. 50%-ban EAA aminok, 28% BCAA, nincs hozzáadott cukor. 100g-ban 22g glutmain, 18g L-leucin.
2012. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!