Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy valakinek...

Létezik olyan hogy valakinek genetikailag nem széles a háta, és nem is nagyon lehet szélesíteni?

Figyelt kérdés
Én mindig sportoltam eddig életem során, most 27 vagyok, kajakozom rendszeresen, kondizom is. Izmosnak izmos vagyok, de a hátam nem nagyon lett eddig szélesebb, pedig direkt olyan gyakorlatokat is végzek ami elvileg arra jó. Lehet nem is lehet szélesíteni már rajta?
2009. júl. 1. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
A hát szélességében rendkívül fontos szerepet játszik az, hogy a kulccsontod mennyire széles és így a vállad mennyire széles. Persze ezt lehet kompenzálni, de van akinek sohasem lesz igazán széles a háta. Van akin pedig alig van izom, mégis széles a széles kulccsont és a jó izomtapadás miatt.
2009. júl. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kompenzálást az izomtömeg építésre és így a hát szélesedésére értettem. A csontozatodon és az izomtapadásodon már nem tudsz változtatni.
2009. júl. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetertek az elottem szolokkal. Nekem pl nagyon szeles hatam van, csak par honapja gyurok es igyis 3x akkora, mint haverome, aki mar 5 eve csinalja.. xD
2009. júl. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is óriási hátam van.. de a 194 centimhez és 100 kilómhoz ez az ideális
2009. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor lehet hogy nem sok mindent tudok már tenni. Én 183 vagyok, és 83 kiló, ilyen szempontból arányos, de a hátammal még mindig gondban vagyok. Attól még a sportolást és kondizást nem hagyom abba, aztán majd csak lesz valami.
2009. júl. 1. 22:32
 6/7 anonim válasza:
Ne csak a nagy izmokat mozgasd, hanem a kicsiket is amik belül vannak a gerinc mellett! Ha a nagyobbak már nem fejlődnek, ezek még kijjebb tolják őket!
2009. júl. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okés! Köszi! Megpróbálom!
2009. júl. 2. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!