Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan férfi akinek a...

Létezik olyan férfi akinek a rövid hajú nők jobban tetszenek mint a hosszú hajúak, vagy az genetikailag ki van zárva?

Figyelt kérdés

A férfiak ösztönösen a hosszú hajú nőket tekintik igazi nőnek, mondván, hogy a rövid hajú nő hátulról vagy messziről férfinak is kinézhet rövid haja miatt.

Kevesebb férfi hord nagyon hosszú nőies hajat mint ahány nő hord rövid, fiús hajat, ez igaz lehet?


2010. szept. 30. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha jól áll neki, akkor tetszik.
2010. szept. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem nem, valakinek hihetetlenül jól áll a rövid haj - rosszabbul, mint a hosszu... szerintem sokk dögös rövid hajú csaj van (:
2010. szept. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem derékig érő hajam van most, de megismertem egy pasit és azzal unszol, h vágassam le...normális? :D de már majdnem meggyőzött....
2010. szept. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

19:29

nehogy levágasd a hajad :D

2010. szept. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy létezik! Nézd meg Halle Berry-t a Macskanő-ben!Az elején hosszú haja van és azzal olyan semmilyen. De amikor levágatja rövidre... tuti jó, tényleg olyan vadmacskás és ez azért minden pasinak bejön! De Kylie Minogue is megmaradhatott volna a rövid hajánál miután felépült a mellrákból, mivel ezerszer fiatalosabb volt mint a mostani (hosszú) póthajával!

A modellszakmában kimondottan kedvelik a rövid hajat, azt mondják azért, mert az hangsúlyozza ki legjobban az arcot.

Tény, hogy azoknak a nőknek áll jól a rövid haj, akik csinos, nőies alakkal (széles csípő, vékony derék stb.) rendelkeznek, így biztosan nem fogják őket még messziről sem pasinak nézni. :)

2010. okt. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem attól függ hogy áll neki.

Pl.: [link]

Nagyon szép. :) *sóhaj*

2010. dec. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!