Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A 13. vagy 3. kerületben és...

Loopback kérdése:

A 13. vagy 3. kerületben és környékén (konkrétan Népfürdő utcától bármerre) keresek 5-7eFT. (diák) körüli havi bérleti díjjal rendelkező konditerem keresésében kérném segítségeteket?

Figyelt kérdés

A 13. vagy 3. kerületben és környékén (konkrétan Népfürdő utcától bármerre) keresek 5-7eFT. (diák) körüli havi bérleti díjjal rendelkező konditermet keresek.


Felszereltségi elvárás: közepes.

Megközelíthetőségi elvárás: fél óra-óra max.


Tud valaki mondani valami jót? Nem kell személyi edzés meg semmi ilyesmi, csak a drágább termeket (értsd: BTN Office Gym) nem tudom megfizetni diákjussból :)



2012. jún. 4. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Google! Egy percet sem vesz igénybe!

[link]

[link]

A 3. kerületinek hasonlóan elmés módon magad is utánanézhetsz!

2012. jún. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én tudok egy nagyon jó termet 6500ért. lantos johnny fittness. igaz nem a kerületben van,de jóó, és edzőtársat keresek :)
2012. jún. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves Dániel! Ezen lehetőségeknek én is utána néztem, szóval kérdésem nem véletlen :) Kisebb "zug-helyet" keresek, amely olcsó. Az ilyen helyek sajnos gyakran nem hirdetik magukat mivel bevált lakókörnyezeti közösségük van, kérdésem ezek irányába irányult.


De mindenesetre köszönöm válaszodat!

2012. jún. 5. 21:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Értelek. Ez esetben nincs más hátra, mint nyakadba venni a várost, és körbejárni a környéket. :)
2012. jún. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
3. kerületben a Flórián tér mellett van egy piac. Az mellett a Pléh kocsma és az az melletti lakoházban van egy terem. A lakóház mellett van egy kajálda is. A ház keritésén pedig egy nagyobb plakát a teremről. Terem neve: Viktória. Diák bérlet 2900ft, felnött 3900ft. Igazi "zug", odajártam 2 évig, meghitt és baráti a hangulat :)
2012. jún. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!