Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitévő legyek? MELLIZOM!

Mitévő legyek? MELLIZOM!

Figyelt kérdés

Sziasztok. 1,5 éve edzek (tudom, ez az idő még semmi) és van egy aggasztó problémám. A mellizmom nem akar fejlődni.

Magas ismétlésszám, alacsonyabb ismétlésszám, mindenfélét kipróbáltam már, edzés közben nagyon bedurran, szép telt, és még olykor harmadnap is érzem hogy meg lett dolgozva, de egyszerűen nem fejlődik, pihenő napokon szinte csak lóg a mellem, remélem nem gynecomastia.

Nagyon nagyon zavaró, a pólómat se merem ledobni emiatt, pedig a többi testrészem már alakulóba van.

Étrendem grammra pontosan ki van számolva (tényleg!), az életemmé vált ez a sport, minden edzésem kőkemény, nincs dumálás, fülhallgató bedug, világ megszűnik, csak a súly és én. De ez a dolog nagyon zavaró. Zsír is van kevés rajtam, de az annyira elenyésző hogy csak a hasamon látszik picit, de a karomon pl a vállamtól a csuklómig futnak le az erek, szóval nem vagyok annyira fedett.

Mikor bedurran a mellizmom, annyira jól néz ki (pontosabban annyira jó úgy ránézni) viszont mikor pihenőnapon benézek a pólóm alá, hihetetlen amit látok, csak lóg...hogy edzek rá szerintetek? Vagy magas az ösztrogénszintem, próbálkozzak valami ösztrogénblokkolóval vagy valamivel?? (Megjegyzem nem hiszem hogy szükségem lenne rá, 18éves vagyok.)

Ja, és 93kg, 190cm, ha ez segít valamennyit.

ELŐRE IS NAGYON KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET!!


2012. jún. 4. 14:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Igen a mellbimbóm áll furán sajnos, mikor vérrel telítődik, vagy meleg víz éri akkor szép teltek a mellizmaim, semmit sem lóg akkor.

Montez: nem leszólni akartalak, félre ne értsd :) csak gondoltam leírom hogy hogyan is edzek :)

Szerintem most egy időre kipróbálom azt az edzéstechnikát ( most olvastam shop.builder-en) amibe nincs egyenes pad. Csak ferdepados nyomás. Sorozatok közt váltogatni kell a pad dőlésszögét, így több "részen" éri terhelés a mellizmot, illetve én szerintem minden gyakorlat végén beiktatok majd egy izoláló jellegű + 1 sorozatot, kis súllyal, teljesen kontrolállva...

2012. jún. 4. 15:49
 12/13 anonim ***** válasza:

oks, az jó lesz, ha minél több technikát kipróbálsz.

clint: jó erőben vagy.:)

2012. jún. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 ror válasza:
Nekem is hasonló a problémám. De nekem az a bajom hogy a mellbimbóm szinte felfelé áll és rögtön felette szemmel láthatóan van egy "vonal" mintha elválasztódna a mellizom alsó és felső része. Ha be van durranva nekem sem látszik annyira. Sokat javult mióta pozitív, negatív pados gyakorlatokat is végzek ill. tárogatás, áthúzás egykezessel-kétkezessel, szűk nyomást, mert régebben buta voltam és csak fekve nyomtam vízszintes padon, tárogattam és áthúzást csináltam 1kezessel. Illetve nekem az is szerepet játszik hogy előre vannak esve a vállaim, mikor kihúzom magam normálisan alig látszik, lehet neked is előre vannak esve a vállaid és azért is olyanok a mellizmaid, persze ez csak részben befolyásolhatja.
2012. aug. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!