Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy megerősödje...

Mit csináljak hogy megerősödjek, megizmosodjak?

Figyelt kérdés
Úgy csinálom hogy más naponta 10x10 fekvőtámasz és 10x10 felhúzás és még expanderrel csinálom.Jól csinálom?És expanderrel hogy csináljam?Súlyzókkal azért nem csinálom,mert azt mondják,hogy rosszat tesz a csontozatomnak,mert még csak 13 éves vagyok.A válszokat előre is köszönöm!
2009. júl. 1. 10:01
 1/7 A kérdező kommentje:
JA és evés elött vagy után?
2009. júl. 1. 10:01
 2/7 A kérdező kommentje:
Meg evezőpaddal is csinálok!
2009. júl. 1. 10:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A relatíve NAGY súlyok nem ajánlottak, amúgy nyugodtan mehet kis súllyal. Edzeni egy kiadósabb kajálás után 1-1,5 órával szokás.
2009. júl. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az hülyeseg hogy a sulyzok roszat csinalnak a csontozatnak

13 eves vagy nyugodtan elmegecc edzöterem be is es hasznalhatcc sulyokat de csak olyan mertekben amikor megfelelö nem tul nehez de nem is könyü neked ez meg eleg lesz sztem ja es a kaja nagyon fontos www.Bodybuilder.hu ezen mindent megtalalsz ha kall meg valami kerdezz

2009. júl. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Amúgy ezt szoktam:fekvőtámasz,felhúzás,guggolás,az a vádligyakorlat,

az a kézerősítő,meg szoktam futni egy 500 méter.Ez így jó?

2009. júl. 1. 17:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát figyelj ezzel nem mész sokra. Amúgy meg nem felhúzás, mert az teljesen már , hanem esetleg húzódzkodás . Inkább járj el konditerembe. Semmi bajod nem lesz tőle , é is 14 éves korom körül kezdtem , az ilyen hülyeséget a tudatlan gyökerek terjesztik (ezt most nem rád mondtam) .
2009. júl. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát hallod ne mondjad hogy nem érek vele sokat mert a keresztapám ilyen gyúrós és azt mondta várjak még addig csináljak ilyen cuccokat
2009. júl. 1. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!