Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha most betolok zsiroskenyerek...

Ha most betolok zsiroskenyereket hagymával akkor mennyi idő múlva fekvőzzek és felülésezzek?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs semmiről..

172centi vagyok és 50 kg..

Vagy ha ne ezeket akkor miket csináljak? Nincs itthon semmi súlyzó meg ilyesmi..


2012. máj. 27. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy óra múlva már edzhetsz, de máskor valami sovány hús+ rizs jellegű kaját tolj be, amiben van fehérje is.
2012. máj. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! És kb mennyi felülést meg fekvőt csináljak? Amennyit birok?Mondjuk 20 fekvő után 20 felülés pihenő 1perc aztán ugyanezt.
2012. máj. 27. 18:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Úgy is végezheted, de én minden másnap végeznék helyedben 4*max. ismétlést, majd tolódzkodást két szék között.

Hasra pedig hasprés 3*30-40 és lábemelés 3*30. de a többi napon kellene lábra és a többi izomcsoportra is edzeni, pl. guggolás, húzódzkodás. De azért legyen 1-2 nap pihenő is a héten.

A legjobb ha letöltöd a fegyencedzést vagy megveszed könyvben és alkalmazod.:)

2012. máj. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm!

raktam mellé kolbászt is :D

2012. máj. 27. 18:51
 5/7 A kérdező kommentje:

Paul "Coach" Wade - Fegyencedzés

Ez az ugye?

2012. máj. 27. 18:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. Az jó lesz. Mármint a fegyencedzés, nem a kolbász.:)
2012. máj. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:)) Köszönöm
2012. máj. 28. 17:10

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!