Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Krav Magázni szeretnék. Van...

Krav Magázni szeretnék. Van korhatár?

Figyelt kérdés
Néztem a neten a "Frei Dosszié"-ban róla egy un. bemutatót és elv. terrorista elhárítóknak is ezt tanítják, ezért gondoltam, hogy van azért valami korhatár, mivel elég durva... 15/F vagyok, most leszek nemsokára 16. Túl fiatal vagyok még hozzá?

2012. máj. 24. 14:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem érdekel, hogy izraeliek lopták össze, mert a defendo ugyanolyan fos.
2012. máj. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Neutronlovag minden harcművészetben koppintanak technikákat amúgy meg kipróbáltad egyáltalán a krav magát vagy csak alapból nem szimpatikus?A kérdezőnek:próbáld ki ha nem tetszik akkor nem kell csinálni egy próbát megér.
2012. máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

Nem azért utáljuk, mert izrailek találták ki, hanem mert "lócitromot" adnak el hatásos önvédelmi rendszerként :)

Meg lehet, hogy sok más harcművészetben is nyúlnak le dolgokat, de ott legalább normálisan nyúlnak le, és nem haladó technikákat nyúlnak le, amihez nem tanítanak semmi alapot.

2012. jún. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 aikiboxer ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az lenne egy harcművészet vagy egy edzés fokmérője, hogy mennyibe kerül egy edzés... Menjetek akkor kendózni, az a legolcsóbb (mivel a japán külügyminisztérium támogatta, legalábbis régebben). A bokszedzésen én 12.000 forintot fizetek és ez az ország egyik legjobb bokszedzése. De nem azért 12.000 forint, mert ez az egyik legjobb, hanem mert ezzel támogatjuk a gyerekeket (akiknek meg csak 3.000).
2012. júl. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!