Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tesi emeltszintűn a gyakorlati...

Tesi emeltszintűn a gyakorlati részből hány pontot kell elérni, hogy ne legyen bukás? És mi van ha valaki mondjuk valamit abszolutt nem tud teljesiteni?

Figyelt kérdés
Pl küzdősportból nem tud semmit és kisem áll bemutatni amit kérnek? Vagy úszásból semmit nem hajt végre? Bukás vagy csak 0 pont és kész?
2012. máj. 24. 11:55
 1/2 Ci.ara ***** válasza:

Hali

mondjuk én közép tesit csináltam tavaly és mivel én hülye marha :D 40fokos melegbe a 2km futást választottam amit sikeresen teljesítettem :P :D viszont annyira rosszul voltam utána h mikor úsznom kellett beleugrottam a vízbe elkezdtem úszni aztán alig kaptam levegőt így kijöttem és mondtam a bíráknak h ezt most nem bírom megcsinálni (közvetlen a futás után volt:/) így 0pontos lett

tavaly közepen nem volt olyan meghatározva h x pontot el kell érj ebből meg ebből h sikeresen teljesítsd az érettségid !

2012. máj. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Küszi szépen a válaszod... :)
2012. máj. 25. 08:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!