Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hetente hányszor boxoljak?

Hetente hányszor boxoljak?

Figyelt kérdés
Mellette végzek súlyzózást,saját testsúlyút-ra gondoltam azt hetente 5 -ször. Box meg heti 3-szor az úgy jó?Megmondanátok hogy ti hogy csinálnátok?
2012. máj. 22. 12:35
 1/7 A kérdező kommentje:

Jah és hány órát 1óra 2 ?

Így írjátok pl:

Saját t. : heti 5

Box: heti 3

Súlyzós heti : 3

2012. máj. 22. 12:36
 2/7 anonim ***** válasza:
attól függ mi a cél, de ez így sok hogy box is meg saját testsúlyos edzés is meg még súlyzós is
2012. máj. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akk marad a box és a saját testsúlyos csak és versenyszerűen akarom csinálni
2012. máj. 22. 12:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Én anno így csináltam:

hétfő,szerda,péntek: box

kedd,csütörtök:futás

szombat:laza átmozgatás(egész test,nyújtások)

vasárnap pihi

Saját testsúlyos edzést mi edzések közben és a végén is csináltuk(fekvő, lábemelés, guggolás)!Futást természetesen nem állat módjára, első hónapokban én kb 3km-eket futottam volt mikor többet volt mikor kevesebbet ahogy a testemnek jól esett!Aztán növeltem a vége felé már le bírtam futni a félmaratont(hegyi futás)!A futás szerintem elengedhetetlen a ringben nagyon sokat számít...

2012. máj. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kösz :) Jó mert futásra is van lehetőségem :D

Akkor marad hétfő,szerda,péntek box és futás hát arranem emlékszem mit írtál de majd megnézem :D. Mégegyszer kösz

2012. máj. 22. 20:35
 6/7 A kérdező kommentje:
De a szombati laza átmozgatás mire jó?
2012. máj. 22. 20:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Szombat:futás, nyújtások, kar,váll,fej,törzs, boka, térd átmozgatása,kis árnyékolás,stb,mindenből csak annyit amennyi jólesik...
2012. máj. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!