Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem tudom kiegyenesiteni a...

Nem tudom kiegyenesiteni a karomat bicepszezes utan. Serules?

Figyelt kérdés

A tegnap konditeremben jol megeroltettem a bicepszeimet. Ma reggel nem tudom kiegyenesiteni a jobb karomat, a bicepszem konyok feloli vegeben eros fajdalmat erzek ha probalom.


Lehet ez serules, vagy csak izomlaz? Menjek vele ma orvoshoz, vagy varja holnapig?


Valaszokat elore is koszonom!



2012. máj. 22. 09:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem irtam, hogy ez csak a jobb karomra vonatkozik, a balt ki tudom egyenesiteni, bar pici fajdalom ott is van a konyok belso felen...
2012. máj. 22. 09:46
 2/8 Zakathol ***** válasza:
Gondolom most kezdtél el edzeni és túlerőltetted. Valószínűleg pár napig fájni fog mint az állat, de el fog múlni. Fölösleges orvoshoz menni vele. Pihentesd és várj türelemmel.
2012. máj. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hagyd abba az edzést, azonnal. Ez a kezdődő mielitis zoster idioma tünete, ha ráedzel, lebénulhat a karod. Keress olyan sportot, ami nem erőlteti meg a karjaidat!
2012. máj. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, ez volt az elso sulyzos edzesem konditeremben, es eleg jol megeroltettem magam, meg volt egy par gyakorlat, amelyet nem lassan, egyenletesen vegeztem, hanem hirtelen erolkodtem, itt ronthattam el...


Utolso, most jol ramijesztettel! Tudnal linkelni valami oldalt errol a betegsegrol? Ha ennyire komoly, holnap elmennek ortopedushoz. O.o

2012. máj. 22. 15:14
 5/8 Zakathol ***** válasza:
Nehogy elhidd már. Nem veszed észre, hogy csak szívat?!
2012. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Gyanus volt, hogy butasagot ir, "mielitis zoster"-re rakeresve nem talaltam semmi kapcsolodot. Mivel csak nemreg kezdtem rendszeresen sportolni es konditermezni, es ezt hosszu idon at tervezem csinalni, ezert inkabb elmegyek egy ortopedushoz biztos ami biztos alapon, majd megmondja a tutit.


Koszonom segitseged! :)

2012. máj. 22. 16:11
 7/8 Zakathol ***** válasza:

De minek pazarolnád mindkettőtök idejét?

Ez egy izomláz. Pihenteted, elmúlik. Mi olyan bonyolult ebben?

Ellenben ha elmész ortopédushoz az még jól telebeszélheti a fejedet a súlyzós edzés kártékonyságáról, meg a többi, meg a többi...

2012. máj. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyilván minden szakorvos idióta, csak hülyültek az alatt a tíz év alatt, amíg a szakvizsgáig eljutottak. Bezzeg az itt válaszolók mindent tudnak (hiszen egyszer már elolvasták az alapismereteket)


menj csak el vele szakrendelésre, jobb ma egy kéz, mint holnap egyse.

2012. máj. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!