Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Női konditerembe szeretnék...

Női konditerembe szeretnék járni. Hogy is megy ez? Milyen gépeket lenne érdemes használnom?

Figyelt kérdés

Szóval még sosem voltam konditeremben. Nem vagyok túlsúlyos, de mivel nem edzettem eddig nem vagyok valami feszes, szóval formásodni, feszesedni szeretnék főleg has, comb és csípő tájéka a kritikus (bár utóbbival nem tudom lehet-e valamit csinálni). Ezekre a területekre miket lenne érdemes használni ott a teremben?

Van ott olyan ember aki megmutatja hogy kell használni a szereket? Vagy csak "fizetős" edzők vannak?


2012. máj. 17. 13:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Először: [link]

Másodszor: [link]

Harmadszor: minden terem különbözik kicsit, nem biztos, hogy amelyik eszköz az egyikben van, az a másikban is, de azért jó az átfedés. Ugyanez a helyzet az edzőkkel, lehet van külön teremedző, aki segít bármikor, lehet a recepcióst kell megkérni egy-két dologra, de ha külön személyes edzést akarsz, azért fizetni kell. De ez egy komplexebb szolgáltatás, már ahol.

[link]

2012. máj. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!