Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes konditerembe járni? 15/f

Érdemes konditerembe járni? 15/f

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és hát nem valami vékony, 179 cm és 82 kg. Szeretnék izmosodni, fogyni, hogy jobban nézzek ki, mert a hallomások alapján helyes gyerek lennék. :D

De hát a sportok nem éppen az erősségeim, egyedül ebben látok reményt.

Találtam is egy közeli fitnesztermet, 12 alkalmas bérlet 7990 Ft. Egy hónapban 12 alkalom az ér valamennyit? És milyen egy konditerem? Én még nem is voltam soha.:$ nem gáz hogy ott bénáznék először?:$


2011. júl. 21. 18:34
 1/8 A kérdező kommentje:
meg mondjuk havi 8000 ft eléggé megtépáz anyagilag, mit gondoltok, meddig kellene járni látható eredményért így 12 alkalommal? mert természetesen az eredmény után sem akarnám abbahagyni csak kevesebbszer járni
2011. júl. 21. 18:36
 2/8 anonim ***** válasza:

kezdőnek felesleges ilyen drága terem

és a hozzá állással is gond van

2011. júl. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem osztom az első véleményét ha van akarat önfegyelem meg lehet esetleg van kedved együtt csinálni?
2011. júl. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meddig kéne járni hogy jelentősen megváltozz? Ha átlag genetikád van akkor is min 3 év.
2011. júl. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ő egy hónap akar eredményt, ami lehetetlen, főleg úgy hogy szerintem fingja sincs a testépítősről, és az egy hónap után ő csökkentené az edzést


ez a hozzállás pont megfelelő szerinted?

2011. júl. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Évek munkája. Menj le, aztán vagy kihullsz 2 hét után, vagy aczélosódsz.
2011. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ilyen kezdő szinten sztem max edzővel csináld
2011. júl. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Naná, hogy érdemes! Mit nem adnék, ha időben kapcsoltam volna, és már 15 évesen komolyan edzettem volna. Ha rám hallgatsz, keresel egy jó személyi edzőt az elején, nagyon sokat tud segíteni, és akár évek balf.szkodásától is megvédhet. Szóval hajrá.
2011. júl. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!