Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sajátsúlyos edzés vagy kondi...

Sajátsúlyos edzés vagy kondi terem?

Figyelt kérdés
Melyik a hatásosabb nem ugy értem hogy akkora akarok lenni pl. (david haye más nem jut eszembe) hanem pl bruce lee melyik a jobb? És külön-külön meg mondanátok melyik mire jó részletesen melyikkel tudsz több fekvő stb? Köszi
2012. máj. 16. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz nagy izmokat, akkor megfelel a saját testsúlyos edzés is, azzal is lehet egy jó forma, és erő-állóképességet is ad. Szerezd meg a fegyencedzést könyvben vagy töltsd le, minden le van benne írva az alapoktól a profi szintig.
2012. máj. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

:D

ez nem attól függ, hogy-hogy edzel hanem, hogy milyen a testalkatod... mert Bruce Lee azért nézett ki úgy ahogy mert kicsi volt a testsúlya (60-67kg között, minden forrás mást állít) ezért nem tudtak tovább növekedni az izmai (ha nagy izmokat akarsz akkor sokat is kell enned hozzá) de a mellet hogy edzel figyelni kell a táplálkozásra és kardio edzéseket is kell végezned.

hozzáteszem Bruce Lee is használt súlyokat. szóval javaslom hogy mindkettőt csináld.

ja és edzés és edzés között is van különbség, lehet az ember bika és csinálhat akár 100 fekvőtámaszt is de attól még nem biztos hogy képes lesz 1 egykezes fekvőtámaszra.

ugyanis saját testsúllyal is végezhető erőedzés, keresd meg és tölsd le: Pavel Tsatsouline Meztelen Harcos c. könyvét, ott részletesen leírja ennek menetét

2012. máj. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így van, én is úgy olvastam, hogy súlyzózott is Bruce Lee.
2012. máj. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jó de írjátok már le részletesebben én nem egy nagy állat akarok lenni hanem olyan közepes izommal de erős legyek mert hallotam hogy a testépitők nem az erőre mennek hanem a kinézetre és én kb azt le ... Szóval közepes izom és erős legyek. Amugy magasabb fajta vagyok.
2012. máj. 16. 20:25
 5/6 anonim ***** válasza:

ha sovány vagy NEM lesz nagy az izmod! ha meg erős akarsz lenni ERŐEDZÉST kell végezned (nem írom le mit jelent mert erről a témáról megtalálsz mindent az oldalon)

ja meg az hozzáteszem ha olyan akarsz lenni mint Bruce Lee minden nap edzd a hasad és az alkarod úgy 17 éven keresztül...

2012. máj. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na ezt kicsit cáfolnom kell, hogy nem erősek a testépítők. A profik simán nyomnak 200 felett fekve és guggolnak 250kg-al, tehát nem mondanám annyira gyengéknek.

Az egy dolog, hogy a kinézet a cél, de ehhez nagy súlyos edzés is kell, 5kilóval nem lesz nagy bicepsz.:)

2012. máj. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!