Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » AZ normális hogy sokat eszek...

AZ normális hogy sokat eszek és többet kell pihenem?

Figyelt kérdés
elkezdtem testépitésel foglalkozni eddig 5 alkalommal voltam de nagyon sokat eszek és elég fáradékony lettem de ez csak az edzés után másnap jelentkezik . proteint is fogyasztok és stabilan 80kg. vagyok 24 éves 185 magas . ja és vitaminokat is szedek meg szettem is...

2012. máj. 15. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Normális hogy fáradékony vagy hiszen most kezdted , egy idővel hozzá szokik majd a szervezeted. Az elején nekem is volt ilyen gondom , de 1-2 hónap és hozzászokik a szervezeted. Nálam és szerintem másoknál is van olyan hogy nehezebb edzés napok után még mindig sokkal fáradékonyabb vagyok mint alapból, de ez mind normális még 2.5-3 év után is..:) Az étkezéshez pedig annyit, hogy az nem baj, sőt jobb ha többet eszel , de a többlet semmi képen se csak tömegre hanem tápanyag tartalomra is legyen több, akarom mondani több fehérje és ha tömegelsz akkor több ch is.
2012. máj. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
annyival egészíteném ki az előző válaszolót hogy az emésztés is nagy mennyiségű energiát emészt fel! Próbálj minél jobban belőtt étrendet összeállítani, ne is túl sokat és ne is túl keveset egyél!
2012. máj. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!