Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyikkel lehet otthon jobban...

Beno94 kérdése:

Melyikkel lehet otthon jobban edzeni?

Figyelt kérdés
Főleg erő kéne pl. pakolásra (nehéz tárgyakra gondolok). Fegyencedzés vagy [link] egy kis izomtömeg se ártana 188cm/76kg 16/f srác. És természetesen rendszeresen futok, úgymond hízékony van, mert ha rendesen eszek felszedek jó pár kilót.

2012. máj. 14. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó, de ha izomtömeg is kell, akkor én a súlyzóst ajánlom. Viszont tömegnövelő étrend az kell hozzá.
2012. máj. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Aha, értem. Azért kérdem, mert láttam belinkelve az oldalon, azt hiszem pont te linkelted be. Mindegy... Egy kevés nem ártana, mert én vékonynak érzem magam, bár azt mondják nem az, és javítom, mert 78kg vagyok. Csak nekem erő is kell nemcsak izomtömeg.
2012. máj. 14. 20:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mit nevezel erőnek.:)

Az is erős szerintem, aki 100kg felett nyom fekve és az is, aki simán nyomja az egykezes fekvőt.

De majd jönnek mások, aki le fogják írni, hogy a súlyzós nem jó csak a saját testes edzés és akkor megint jön a dilemma, hogy akkor mi a jó? :)

2012. máj. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csinálhatod mindkettőt. Heti 2 fegyenc, 3 kondi.

Bajod nem lesz...

2012. máj. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én azt nevezem erőnek, amit hétköznap is tudok használni pl. 50 kg csemperagasztót felcipelem a negyedikre, vagy elcipelem 500m anélkül, hogy össze esnék. Vagy nehéz tárgyakat mozdítok meg. De amit a Montez írt az is jó példája.
2012. máj. 15. 11:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Én súlyzós edzést végzek, de 50kg-ot simán vinnék.:)
2012. máj. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Yep. Akkor végülis mehet 3 nap, amit linkeltem, mert fegyencedzéssel sok lenne.
2012. máj. 15. 16:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, de legyen meg hozzá a pontos tömegnövelő étrend mert anélkül nem sokat ér.
2012. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!