Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet lefogyni a leggyors...

Hogy lehet lefogyni a leggyorsabban 10 kilot 2 hét alatt?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 11:21
1 2
 11/16 anonim válasza:
Ne haragudjatok, de én nem hiszek a fogyókúrákban.... A mai társadalom alapvető baja, hogy mindenki ülőmunkát végez és az emberi test nem erre lett "kitalálva". Persze oda lehet figyelni arra, hogy mit eszik az ember, nem kell minden szemetet megvenni, de amit a tested sanyargatásával adsz le, az rögtön, ha egy kicsit nem figyelsz oda, vissza jön rád... Egyetlen mód van, hogy tényleg megszabadulhass a feleslegtől: MOZOGJ!!!!! Menj ki sétálj nagyokat, esetleg fuss, kerékpározz, otthon tornázhatsz (különösen has és lábizom erősítő gyakorlatok). A drogériákban kapható "varázsszerektől" ne várj csodát max. egy rakás mellékhatást!
2009. dec. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Sikerült már lement hat kiló és most tartom a súlyom fogyókúra nélkül. Am meg ezelőtt is elget MOZOGTAM mert (most is)rendszeresen jártam futni és biciklizni. MINDENKINEK KÖSZII :)
2009. dec. 29. 13:08
 13/16 A kérdező kommentje:
biciglizni xD
2009. dec. 29. 13:09
 14/16 anonim válasza:
[link] - vagy mégsem? Egyébként le lehet adni két hét alatt 10 kilót, apám is megcsinálta lébőjt kúrával...de ritka kemény én három napig csináltam, bőven elég volt
2010. jún. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
jah és három hónappal ezelőtt csinálta azóta sem jött neki vissza, mert az ilyen fogyókúrák után mindig kell egy 2-3 napos "újraépítő" diéta, aminek épp az a lényege hogy a szervezet fokozatosan szokjon vissza a normális táplálékhoz.
2010. jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
hogy sikerült leadnod azt a 6 kilót?? kérlek írd le. nagyon fontos lenne
2010. aug. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!