Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tippek helyes étrendre? Miből...

Tippek helyes étrendre? Miből mennyit?

Figyelt kérdés
Régebben kondiztam, most abbahagytam, boxolok és thaiboxolok is, emellett futni is járok néha. Mitkéne ennem és mennyit hogy esetleg leadjak pár kilót ? Eddig 5 ment le, de itt megállt.

2012. máj. 10. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:

2gramm / testsúlykilogramm fehérje

2gramm / testsúlykilogramm szénhidrát

1gramm / testsúlykilogramm zsíradék


rengeteg zöldség és soványhús, soványtúró, light mozarella kefír tojás , zabpehely rizs krumpli, gomba, hal, dió mogyoró mandula, lenmag /szőlőmag/tökmag olaj. gyümölcsök is beleférnek.fűszerezés sózás is mehet.


Én így ugranék neki, de igazából a diétát mindíg személyre kell szabni, menet közben derül ki hogy tényleg szükséges e az a sok zsíradék vagy hogy elég e annyi szénhidrát ahhoz hogy energikus maradj (bár igazából pont a küzdősportokhoz szükséges energia miatt írtam ennyi zsírt.

Ha szinte minden nap kemény edzéseid vannak vagy futsz akkor lehet emelned kell majd a szénhidráton is akár 3g/tskg ig. ezeket úgy kell alakatgatni hogy meglegyen a heti fél -egy kiló súlyveszteség. (minden héten ugyanolyan állapotban ugyanabban az időpontban mérve)

2012. máj. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. máj. 11. 09:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!