Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen proteint ajánlanátok?

Milyen proteint ajánlanátok?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok 70 kg körül. Étrendben 150g fehérje 350-400g ch megvan. plusz még az lenne a kérdésem hogy testépítők milyen gyakran szálkásítanak, persze ez függ a zsírosodás mértékétől, mindenki más és más, de úgy nagyjából? mondjuk 4 hónap tömegelésre jön 2-3 hét szálkásítás, vagy hogy?
2012. máj. 5. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem 70kg-ra még ne nagyon szálkásíts mert szálkásításnál van izomveszteség és szerintem még nem nagyon jött fel neked annyi izom hogy elkezdj szálkásítani.
2012. máj. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy akarok, de majd eljön az az idő is... amúgy az első kérdésre is kapok választ?
2012. máj. 5. 15:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Az előző kérdésedből gondoltam hogy szálkásítani akarsz.

Fehérjének most a Vpx Syngex szokták ajánlani.

2012. máj. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kösz
2012. máj. 5. 15:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van: vpx syngex, mutant whey, myofusion.:)
2012. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Milyen protein ajánlotok? Húú ez egy nagyon tág kérdés, amit bizony érdemes leszűkíteni, olyan szintre, mint hogy vajon gyors vagy lassú felszívódásút szeretnél, tömegelés, vagy szálkásítás a cél. Netán az egészség megőrzése az elsődleges. Ezt követően amit okvetlenül figyelned kell a protein készítmény biológiai értéke, hány %-os a protein tartalom. Vannak e + hasznos alapanyagok a dobozban, mint hozzáadott BCAA, Leucin, HMB, emésztőenzim, vitamin komplex. Mennyi szénhidrátot tartalmaz. Esetleg nulla a zsír benne?! Az asszimilációért felelős pl. ecdyson-t tettek-e bele?!?


Ezt követően nézd a termék árát, figyeld a konkurens, haonsó termékeket. Ossz=szorozz, és dönts!!!

2012. máj. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!