Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen fajta kondigépet...

Milyen fajta kondigépet ajánlanátok? Fontos!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy döntöttem, hogy el kezdek gyúrni, és ezért szeretnék tőletek segítséget kérni. Eléggé jó genetikám van, minimális testzsír %-al, és úgy gondolom,hogy rendes edzés mellet jól tudnék fejlődni. Sajnos a közelünkben nincsen konditerem, és a buszbérlet is elég sok lenne havonta, így marad az itthoni edzés.

Sokat olvasgattam a gyk-t a kondigépekkel kapcsolatban, és sokféle véleményt láttam..Viszont csak 60ezret tudok jelenleg[júliusban többet majd] rákölteni.

Igazából én 2db alternatívát látok:

1. Veszek egy ilyen "multifunkciós kondigépet" ami elviekben mindenre jó, és azt használnám.

2. Sokan viszont azt írták, hogy a szabad súlyos edzés fekvenyomó paddal, és kézi súlyokkal, guggolással jobb..


Én bevallom őszintén a multifunkciósra szavaznék, szerintem praktikusabb és "kényelmesebb" is, könnyebben lehet vele bizonyos izomcsoportokat dolgoztatni.[lehet butaságot írok]

De, inkább megkérdezem a gyakorlottabbak véleményét..

Nem szeretnék 2ajtós szekrény lenni, nem ez a célom, viszont szeretnék azért egy szép izomzatot..

Mit tanácsoltok? Intenzív edzés mellet kb mikortól látható a változás?


2012. máj. 4. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a szabad súlyos edzésre szavazok.
2012. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:

a szabad súlyos többet ér mint a kábeles multi gép viszont 60ropi nem sok a szabad súlyos cuccok beszerzésére.

szerintem most költsd a 60at szabad súlyokra aztán majd júliusban veszel még hozzá cuccokat.

nincs már olyan messze a július.


/nem szeretnék 2ajtós szekrény lenni, nem ez a célom/

nyugi nem is leszel


nem elég edzeni,kell tömegnövelő étrend is ugyan is az izom a bevitt kajából tud építkezni.

2012. máj. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

akkor marad a szabad súlyos...

Tudom, mennyi számít az értrend, már bodybuilder-ről megpróbáltam egy tömegnövelőst összerakni.

Mostanság elég olcsón lehet venni az interneten padot és tárcsákat együtt..szóval arra gondoltam, hogy egyenlőre veszek egy padot meg olyan 35-40kg súlyt kezdésnek..

2012. máj. 4. 21:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezdésnek jó lesz.
2012. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!