Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani étrendet?

Tudnátok mondani étrendet?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. kb 70 kg. Olyan napi 4-5 étkezésre gondoltam. Nekem kb mennyi hús, rizs kell egy nap? Persze tudom hogy változatos étrend kell, ne gondoljátok hogy csak húst meg rizs eszek... csak hogy ezekből hány g kell per nap kor, testsúlyhoz képest. Ha tömegelni akarok
2012. máj. 4. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Neked kell 140-170g fehérje, ami kb. 600g hús és kell 350-400g ch, ami kb 500g rizsben van meg.
2012. máj. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az ugye nem jó, ha ez 3 max 4 étkezésre van lebontva plusz reggeli?
2012. máj. 4. 17:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Reggelire zabpehely kellene+hozzá 1-2kanál protein, majd 2,5-3 óránként csirke-rizs-zöldség. Edzés után 40g protein+ 40-50g dextróz. Majd rá 40-50 percre megint csirke-rizs -zöldség. Este pedig sovány túró.


Itt vannak mintaétrendek: [link]


Ez pedig kis érdekesség: [link]

2012. máj. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kösz válaszokat
2012. máj. 4. 18:01
 5/7 anonim válasza:

Reggeli: lassan felszívódó rostos szénhidrát dús ételek.(zabpehely, tk kenyér)

Tízórai: szervetlen tápanyagok(zöldségek), vagy kefir, natúr joghurt, tehát fehérje. ilyenkor már ne egyél szénhidrátot. és külön kiemelem, hogy puffasztott rizst meg ilyen szarokat ne egyél, mert mindenki azt hiszi, hogy az milyen jó, közben annyi benne a kalória mint a csokiban, hülyeség.

Ebéd: fehérje(csirkemell, tofu) kevés szébhidrát(rizs, de krumplit ne egyél) zöldség

Uzsonna: fehérje(túró, fehérjeturmix)

Vacsora:fehérje(túró, fehérjeturmix)

2012. máj. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dirtboy ***** válasza:

ma 21:27


azt a ku rva eget,na ilyet még tán nem is láttam pedig sok hülye választ láttam már

2012. máj. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
21.27, nem zavar, hogy tömegnöveléshez sok ch kell. Pont, hogy rizsből és krumpliból viszi be minden testépítő. Szerintem olvass egy kis alapismereteket a bodybuilder.hu oldalon. Túró meg este kell, mert lassú felszívódású kazeint tartamaz.
2012. máj. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!