Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A tesztoszteron befojásolja a...

A tesztoszteron befojásolja a növekedést?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy izomnövekedésben segít, de a magasságot is befogásolja?
2012. máj. 3. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Magasságilag nem fog hátráltatni, de remélem hogy legálisra gondolsz és nem a szar szteroidokra mert azokat hanyagold , ha nem versenyre készülsz!
2012. máj. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont arra gondoltam, hogy segít-e abban hogy magasabb legyek? Még fejlődésben vagyok, és a szteroiidokra egyáltalán nem gondoltam. Eztis csak kérdezem, nem biztos, hogy veszek, sőtt.
2012. máj. 3. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem segít a növekedésben. Ha nem vagy még kb. 30 éves (márpedig nem vagy gondolom), akkor pedig az izomnövekedésben sem segítenek a legálisan kapható, saját tesztoszteronszintet optimalizáló készítmények.

Mivel a tesztoszteron termelésed így is maxon van, így nem tudja emelni. Koxot meg szintén hanyagold.:)

2012. máj. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 clint ***** válasza:
a törpéknek szánt növekedési hormon talán :D
2012. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. A magasságot a növekedési hormon befolyásolja csak és kizárólag. Ha a tesztoszterontól nőne magasra az ember akkor a nők mind törpék lennének. :D
2012. máj. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!