Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Methandienone? Vélemény...

Methandienone? Vélemény azoktól akik tolták

Figyelt kérdés

Hi

Érdekelne hogy egy, másfél hónapos Methandienone kúra után milyen mellékhatásokkal számolhatok, nem a "cetlis" mellékhatások érdekelnek ( tudom ezeket heresorvadás ragyásodás agresszió tyúkmell stb) ugyhogy elsősorban olyan hozzászólásokat várnék akik tolták.

Kösz



2012. ápr. 14. 14:18
 1/4 guano123 válasza:
talán nagy bajod nemlesz,de vigyázz ,ha esetleg több alkoholt iszol és mellette szeded akkor elég káros lehet szerencsétlen máj-vesének amúgy max néha fájhat az oldalad bár ez egyén függő,tény h erős cucc csak sok vizet hoz,de mellette sok fehérje iskell hogy maradjon izom mert a iz ugyebár kimegy belőled mikor abbahagyod, én toltam stanát az elég gyenge csak az ellentéte,az vízhajtó és nincsenek mellékhatásai a testemen semmire mert kevésbé androgén sőt mondhatni egyáltalán, ott csak a máj vese -re toxikus bár azis kis mértékben, ez viszont annál jobban,és mindenképp kell a végén vmi teszto helyre állító (szerintem) merthát öli a herédet rendesen,sztem jobban járnál ha szúrnád ha jóltudom van szuriba is ,de ennél vannak jobbak sztem,tény h ez aránylag olcsó :D de edzésterved legyen rendbe ,kaja is azért és mondom fehérje kell mellé mindenképp ,hajrá..:D
2012. ápr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kössz arc vagy:D
2012. ápr. 21. 14:39
 3/4 kakaós bögre ***** válasza:
azért vegyük figyelembe hogy a methandienone jelentősen-mintegy 20-25%-al-visszaveszi a természetes tesztoszteron termelést.
2012. máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

lehet enyhe fejfájás időnközönként nekem volt de szerintem ez is cska egyénfüggő az oldalam is szurt még az első tabiknál

de mindez elmult csak az első pár napba volt jellemző de semmi komoly nagyon minimális..

egy kicsit talán felpuffadhat az arcod a sok víztől amit felvisz

2012. júl. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!