Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert nem vagyok mar a regi?...

Egy szomoru fiu kérdése:

Miert nem vagyok mar a regi? Miert felek anyira azoktol az emberektol akik meg bantottak engem?

Figyelt kérdés
Sziasztok hat nem is tudom hogy kezdjem ,nem vagyok magyar de meg tanultam irni olvasni magyarul eleg jo szinten szoval hogy ha valamit rosszul vagy hejtelenul irok ne haragudjatok. Kb 1 eve tortent velem az hogy kint voltunk a sportpalyan egy nyari napon .Nagyon sokan voltak ott es engem par srac anyira meg alzott mindenki elott es kotekedtek velem es minenki ki rohogott ez egy eve tortetn es nemtudom ezt sehogy se ki verni a fejembol sokszor gondolok arra a napra hogy mi tortent akkor en egy ojan fiu vagyok aki szeret szorakozni kint lenni a baratokkal setalni de azota miota tortent ez a dolog mar nem merek a hazbol ki menni szinte egesz nap a hazban vagyok felek nemtudom miert de felek.Talan anyira meg viselt az a nap nem tudom el hinni vajon pszihologushoz kene menyek vagy mit csinaljak.Kerlek benneteket hogy segitsetek rajtam .nagyon halas lennek ha segitenetek.
2011. dec. 17. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Próbálj jó dolgokra koncentrálni,hívd meg magadhoz a barátaidat,majd próbálj újra "kimerészkedni" velük a többi ember közé! Én sajnos olyan helyen nőttem fel,itt Magyarországon belül,ahol napi szinten történtek megaláztatások;nem csak velem másokkal is. Nagyon intoleráns kis falu,rengeteg primitív emberrel.Általános iskolában szinte szenvedtem,mert többnyire az irigykedők terrorizáltak,vagy azok a fiúk akiket elutasítottam,aztán gimiben már sokkal jobb helyem volt,végre tudtam rendesen tanulni,normál emberek között. A tapasztalatom,hogy nem szabad hagyni,hogy néhány buta és retardált ember egy életre szóló "élményt" hagyjon bennünk. El kell,muszáj el terelnünk a gondolatainkat az ilyen dolgokról,más különben rögzül bennünk és ez egész életünket félelmek közt éljük le. Ha gondolod írj üzenetet! B.
2011. dec. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia en azt ajanlom h allj ki magadert ne foglalkoz az ilyen kotskedos senkikel valoszinu h mahukkal van bajuk es rajtad vagy madokon adjak ki engem 2 evif piszkaltak a suliban majd majd nem az egesz iskola en is sokkst sirtam de mar nem erdekelnek meg talaltam onmagsm es neked is ezt kell tenni sok sikert :)
2019. okt. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!