Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan "fogyatékosságod",...

Van olyan "fogyatékosságod", ami miatt csúfoltak, bántottak vagy még most is?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 09:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem kövérnek, dagadtnak, túlsúlyosnak csúfoltak/nak.

Pedig nem vagyok az az igazi kövér lógócsöcsű állat, aki már 1 éve nem látta a f/szát a hasától.

kb. 10 kg felesleg van rajtam.

Érdekes viszont hogy a kórósan soványakat (magasabb a gyerek mint én, olyan 180 cm körüli) és szerintem nincs meg 50 kiló. Akkor az????????????!!!!!!!!!!!

őt senki nem csúfolja, annak ellenére, hogy egy erősebb szél szó szerint elfújná...sőt ő a király, meg a menő :S

2009. dec. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem az ekcémás bőröm miatt szoktak csúfolni, megszólni, hogy jaj hogy néz ki a kezed, meg adják a kozmetikai tanácsokat, hogy Oriflames meg Avonos kézkrémet miért sajnálok rendelni, mert az helyrehozná. Hát köszi, 25 éve élek ezzel, tudom, hogy mi a jó rá, és mi nem. Akinek nem tetszik, az max. nem néz rá, vagy nem jön a közelembe. Aberrált majmok, azt hiszik, hogy az ekcéma fertőző.
2009. dec. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Engem a vastag szemüvegem miatt csúfoltak régen kb25 éve az általánosban. Nagyon flusztrált és rosszul esett.22 éve kontaktlencsét hordok.

De érdekes, mert a gyerekemnek semmi fogyatékossága nincs. Nagyon jól tanul 13éves, és strébernek csúfolják. 7ikes létére őt ez flusztrálja, mert kissé zavarja, hogy fiú létére ő a legjobb tanuló.De szerencsére ezért nem hagyja abba a tanulást:-)

2009. dec. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyik szemere kicsit kancsalítok..nagyon rosszul esik ha valaki szóba hozza ..és eléggé zavar az életemben ez...utálom belenézni valaki szemébe mert tudom mi az első gondolata..

L

2009. dec. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Engem a göndör hajam miatt csúfoltak
2009. dec. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A beszédhibám miatt kiközösített az osztályom. A végén kivettek az iskolából, így lettem magántanuló.
2009. dec. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kiállt a fogam, aztán kaptam fogszabályzót. Mindkettőért csúfoltak. De most már szép vagyok, úgy hogy bekaphatják:D

Főleg az egyik csaj, aki mindig bántott. Csak hogy Ő még mindig ezerszer rondább, mint Én voltam, nem is tudom, hogy jött Ő ahhoz, hogy csúfoljon. Hogy lehet valaki ilyen szemét?

2009. dec. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem fLusztrált, hanem fRusztrált!!! :D bocs, hogy pont ennél a kérdésnél kötök bele. :P
2009. dec. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én vak vagyok (beszélő számítógéppel írok). Sokszor kapom a megjegyzéseket utcán, járműveken, stb. Nem értem miért kell az embert bántani olyan dolgokért, amiről nem is tehet.... A számítógépem fel is olvas, tehát elolvastam az előttem szólók írásait és valaki írta, hogy a vastag szemüvege miatt csúfolták. Amíg még láttam, engem is csúfoltak a szemüvegem miatt.... Elég sok a primitív ember, sajnos.... 18/l
2010. jan. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem azért kritizil a barátnőm folyton mert pigmenthiányos a bőröm. Nem tudom miért nem lehet már leszállni rólam-.-
2010. márc. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!