Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mást is bántottak régen...

Mást is bántottak régen szóban valamiért? És más is van úgy vele hogy a mai napig kihat az életére?

Figyelt kérdés

Gondolok olyanra hogy megszóltak/piszkáltak/megaláztak mert pl.:duci vagy,alacsony,kicsi a melled,oltári a melled,lecsúnyáztak,esetleg lefujjogtak,nagy a feneked,lapos a feneked stb...Értitek ti ezt gondolom.Írjátok meg ha volt hasonló "élményetek" és hogy a mai napig kihat-e és hogyan.Eszetekbe szokott még jutni?

Engem megaláztak mert kicsi volt a mellem mindig is,mai napig kapok rosszat,volt hogy fujjogtak tőlem mert nem voltam egy szépség általánosban,kicsit olyan egérke,mostanra teljesen megváltoztam,szeretnek a pasik de rendesen,mégis mikor eszembe jut,úgy érzem a sírig elkísér...:(


2009. okt. 16. 10:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Igen van!

Mindig is vékony fiú, férfi voltam, és sokszor legebéztek ez miatt. Ez a mai napig bennem él, pedig már a negyven felé járok, és még mindig vékony vagyok!

2009. okt. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:

Szia!én 120kg-voltam általánosban egy barátom nemvolt a suliban.elmentem szakközépbe, de oda ezek az emberek is jártak,akik az általánosba is ott voltak,több meber lett abban a suliban is, átmentem másikba, ott is volt ilyen ember, jött a harmadik, aztán a negyedik iskola.Itt jólérzem magam, csak ez a gimi magániskola.havi 40 ezer, de megérte, mert kezd a lelkiállapotom megnyugodni, lefogytam 65kg-ra, de még mindig dagadtnak érzem magam, szerencsére a párom segít hogy ne így legyen több-kevesebb sikerrel. de soha életemben nemfogom elfelejteni azt a cirka 11 évet. néha rámjönnek ezek az emlékek és teljesen belebetegszem, még általánosba jártam, begyógyszereztem magam, 2 percen múlt az életem. hülye voltam, elakartam dobni az életem. nekem nem volt gyerekkorom.nem volt egy barátom sem, csak érdekbarátok. csak a pénzem kellett nekik, de én nem. pénz nélkül nem értem semmit. amikor ezekkel az emberekkel találkozok, most, elvannak ámulva, én is megváltoztam, ahogy te is írtad, a szürke dagi kisegérből, egy normális, "szép" lány lett. sokan mondják, hogy szebb vagyok az átlagnál, de nem hiszek nekik. pedig mostmár vannak igazi barátaim. az én életemet is végigkiséri, elég keményen.

18/L

2009. okt. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Olyan szomorú hogy vannak ilyenek!És mások miatt kell egy életen át hordozni ezt afájdalmat...:( Pedig én is totál más ember lettem kívül belül,de ha feljönnek az emlékek akkor roncsnak érzem magam...!
2009. okt. 16. 11:21
 4/21 anonim ***** válasza:

Engem is, és a testvéremet is csúfolták, általánosban és középiskola 5 évéből, 2, 3 és 4-ben. Nagyon rosszul esett.

Általánosban a súlyunk miatt, középiskolában ezért, és bármiért amit csináltunk.Sokszor a Wc-ben és otthon is sírtunk, anyukánk alig tudott felvidítani (beletelt egy pár órába). Apukánk is bántott, hogy tunyák, lusták vagyunk, nem érünk semmit, más elött mondta ti miért nem vagytok ilyenek, vékonyabbak,okosabbak.

2009. okt. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:

11:07-es vagyok.

elég nehéz ezt átélni, elfelejtettem írni, suliba volt hogy szemüveges voltam, levittek a közeli játszótérre, és megvertek. ott volt az egész suli...eltörték a szemüvegem,(azóta nemhordok szemüveget,bár kellene) összevissza rugdostak köpdöstek, és otthagytak. azóta elég sok változáson mentem keresztül, mert megtanultam magam megvédeni, ha baj van ütni, agresszív lettem apám miatt is,nagyon hamar felkapom a vizet. apám alkoholista, régen ütött vágott, 5 perc késésért úgy megvert h másnap általánosban azt kellett mondani, h legurultam a lépcsőn..és mégjobban a cikizés tárgya lettem..nem mondhattam meg az igazat, mert biztos hogy megölt volna. mindennap iszik sajnos, nincs olyan hogy ne úgy találkoznék vele hogy nem csontrészeg. mesélhetnék, de inkább nem teszem. nem akarok senkit megbotránkoztatni, de sajnos ez mind igaz.

előtörtek az emlékeim...:'(

2009. okt. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Szeplős vagyok és úgy kezeltek a suliban mindig mint egy leprást. Emiatt még ma sem tudok senki szemébe nézni, ha rám néz valaki elfordulok hogy ne lássa az arcom. Legszívesebben zacskóval a fejemen mászkálnék annyira zavar, pedig már elég szépen elhalványodtak a szeplőim. Ja és emiatt nem akarok gyereket sem, nehogy ő is szeplős legyen, vagy majd az ő gyereke (én is a nagymamámtól örököltem).


Állítólag nagyon szép lány vagyok, de én ezt nem így látom, nem értem mi tetszik a pasiknak bennem. Egész gyerekkoromban csak azt hallottam milyen ronda vagyok, nem olyan könnyű ezt elfelejteni.

2009. okt. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon érdekes kérdés! Azt ugye mindenki tudja, hogy a lét határozza meg a tudatot! Amit korábban elszenvedtél, az leggyakrabban csak épülésedre szolgál...Bár nem múlik el nyomtalanul, főleg ha az a személyiségfejlődésünk során ért bennünket.

Gondoljunk csak Liptai Klaudia esetére, aki mindig is azt vallotta magáról, hogy kikorában egy csufi, kövérkés kis pulykatojás volt, tele komplexusokkal... És mi lett belőle, egy nagyon értelmes, jó értelemben érzékeny, olykor ravaszul frivol, a tévés szakmában egyedülállóan sikeres BOMBÁZÓ! Vajon, ha kis elkényeztetett hercegnőként nő fel, így alakult volna az élete?

Bár neki is megvan a maga baja - titokban, nem titokban - a korai sérelmei miatt...

2009. okt. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti:én is iszonyat agresszív lettem,odáig fajult hogy én kötök bele emberekbe...NEM,nem ok nélkül nehogy te vagy bárki félre értsen!!!Ha mondjuk valaki meglök vagy nekem jön,akkor beszólok és várom hogy megüthessem...Nem szép dolog!!!!!


Utolsó:én sem értem mit esznek rajtam a pasik,jelenleg a barátom.Minden egyes reggeli készülődés a tükör előtt eszembe juttatja milyen fejem volt régen...:(

2009. okt. 16. 11:51
 9/21 A kérdező kommentje:

11:47-es,előtted lévőknek szólt az előbbi.

Amúgy igen,érdekes,csak tudod az embert az élete végéig elkíséri,és ez kegyetlen!!!

2009. okt. 16. 11:52
 10/21 anonim válasza:

11:42-nek!

ne már, ha én szelpős volnék...:) párom is szeplős és annyira tetszik! úgy becézem h szepy. régebben ő is utálta, de már megbékélt velük!

én is szeretnék szeplőket!!:(

erre csak azt modanám ne foglalkozz vele :

Minnél szeplősebb, annál tetszősebb:)

és eszedbe ne jusson az hogy később nem szeretnél terhes lenni!

2009. okt. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!