Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mást is bántottak régen...

Mást is bántottak régen szóban valamiért? És más is van úgy vele hogy a mai napig kihat az életére?

Figyelt kérdés

Gondolok olyanra hogy megszóltak/piszkáltak/megaláztak mert pl.:duci vagy,alacsony,kicsi a melled,oltári a melled,lecsúnyáztak,esetleg lefujjogtak,nagy a feneked,lapos a feneked stb...Értitek ti ezt gondolom.Írjátok meg ha volt hasonló "élményetek" és hogy a mai napig kihat-e és hogyan.Eszetekbe szokott még jutni?

Engem megaláztak mert kicsi volt a mellem mindig is,mai napig kapok rosszat,volt hogy fujjogtak tőlem mert nem voltam egy szépség általánosban,kicsit olyan egérke,mostanra teljesen megváltoztam,szeretnek a pasik de rendesen,mégis mikor eszembe jut,úgy érzem a sírig elkísér...:(


2009. okt. 16. 10:49
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Van egy mondás:Ami nem öl meg az megerősít.Tartsuk ehhez magunkat.
2009. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!