Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mást is bántottak régen...

Mást is bántottak régen szóban valamiért? És más is van úgy vele hogy a mai napig kihat az életére?

Figyelt kérdés

Gondolok olyanra hogy megszóltak/piszkáltak/megaláztak mert pl.:duci vagy,alacsony,kicsi a melled,oltári a melled,lecsúnyáztak,esetleg lefujjogtak,nagy a feneked,lapos a feneked stb...Értitek ti ezt gondolom.Írjátok meg ha volt hasonló "élményetek" és hogy a mai napig kihat-e és hogyan.Eszetekbe szokott még jutni?

Engem megaláztak mert kicsi volt a mellem mindig is,mai napig kapok rosszat,volt hogy fujjogtak tőlem mert nem voltam egy szépség általánosban,kicsit olyan egérke,mostanra teljesen megváltoztam,szeretnek a pasik de rendesen,mégis mikor eszembe jut,úgy érzem a sírig elkísér...:(


2009. okt. 16. 10:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Engem is sokat bántottak, beszólogattak az emberek főleg általános suliban, én is úgy mondanám, hogy egy kis szürke egér, kifejezetten csúnyácska srác voltam. Aztán ahogy felnőttem, rájöttem, mennyit lehet javítani ezen, elkezdtem sportolni, számomra előnyösen öltözködök, hajviselet, stb. és asszem minden beképzeltség nélkül mondhatom, hogy egy egész jó pasit sikerült faragnom magamból :)

De persze még most is kísért a múlt, bizalmatlanabb vagyok az emberekkel, csajoknál még mindig nehezen kezdeményezek, pedig már elég régóta nem estem pofára, de azért bennem van a dolog. De én ennek ellenére azt mondom, hogy nem bánom, hogy úgy volt, ha mi, a "rút kiskacsák" is alapból szépnek születünk, akkor mi is ugyanazok a sablonos, beképzelt, önközpontú emberek lennénk, mint sok más ilyen. Én pl. megtanultam nagyon értékelni a barátaimat, olyan régi, jól működő barátságaim vannak, ami kevés embernek, megtanultam a duma mögé látni, nehezen tudnak átverni az emberek (bár ez a bizalmatlanságból fakad), megtanultam azt, hogy másokat ne a külső alapján ítéljek meg, így sok értékes emberrel megismerkedhettem. Szóval én összességében nem bánom, ahogy itt már valaki írta, ebből is tanultam, ez is a javamra vált.

22/F

2009. okt. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Fú ,általánost azt én is nagyon utáltam. Engem is sokat bántottak, igaz csak szóban. Nagyon visszahúzódó voltam és különc. Nem voltam ronda, sem kövér, viszont nagyon alacsony. Ezért is piszkáltak. Mára viszont már sokkal magasabb vagyok azoknál, akik ezért csesztettek, megnőttem:). Aztán később középiskolában is piszkáltak de arra eléggé rászolgáltam, mert nagyon extrém volt a külsőm. Ma ha visszanézem azokat a képeket csak röhögök:D
2009. okt. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

És persze vannak, akik mindig is teljesen normálisak, átlagosak voltak, nekik mindig minden olyan símán, magától értetődően megy. Ők a nem bonyolultak, és az emberek az ő társaságukban tudnak igazán önfeledtek, önmaguk lenni, semmi faxni, nyugalom, ilyesmi...

A többieknek teljes agymosást javasolok:)

2009. okt. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Sokatokkal ellentétben engem nemcsak szavakkal bántottak!! Szemüveges vagyok,s iszonyú sovány (mindig az voltam) s egyszer bevittek a tuják mögé s úgy elvertek hozzáteszem h fiúk tették,h szemüveg eltört,a szívemel együtt!!Pár csúnya folt kiséretébe4Utána később direkt szemen rúgtak..kis hiján elvesztettem a bal szemem látását!És számtalanszor elvették a kajám,tízóraim,s én falun lakom egy kis erdő szélén rövídítettem az utat s mindig elkaptak ott is!! De örültem mikor kikerültem abból a suliból,s elkerültem városba gimibe,ott is szekálltak páran,de végül vmiért azért a többség megkedvelt! S végre ha csak 2 de lett végre bnőm! 21/l
2009. okt. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
17:04-es!Ez nagyon szörnyű!Miért tesznek ilyet másokkal???:( Remélem azért sikerült valamennyire feldolgoznod,bár tudom,ez téged is mindig elkísér majd...:S
2009. okt. 16. 18:11
 16/21 anonim ***** válasza:

mindig is vékony voltam, még most is. És sokan piszkálnak ezért, mintha az én hibám lenne, mintha tudnék ellene tenni valamit, pedig mát többször is hízókúráztam, de nem sok sikerrel. Ami a legrosszabbul esik, az az, hogy még a nagymamám is megjegyezte a múltkor, hogy a tesóm teljesen más volt ennyi idős korában, ő nem volt ilyen gebe.

Hát kösz. -.- Még a mamámtól is ezt kapom. :@:@

2009. okt. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
engem olyan durván nem szekáltak, de általánosban az idióta fiúk mindig cikiztek amiatt, h ha írok, rajzolok, vagy nagyon koncentrálok valamire akkor nyalogatom a számat. ezt én igazából észre se veszem és nem tudom megállni. nem tudom mért lehet, anyukám is ilyen. szóval állandóan ezzel szivattak, meg kifiguráztak. most meg azt hallom a pasiktól h ez milyen aranyos és szexi. nem értem én a férfiakat...
2009. okt. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ha valakit megbántok, vagy különvéleménye van rólam, magába fordul és csúnyán néz.

Ez az előnye, ha 190 centi vagy és 90 kiló :)

2009. okt. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Igen,általánosban inkább.A tanár leégetett mindenki előtt (vagyis mindenki előtt beszélt nekem,de négyszemközt kellett volna)1.osztály elején (6 évesen)olyan dolog miatt amiről akkor nem tudtam hogy rossz,hiba.Elég későn érő vagyok agyilag.A gyerekek meg milyenek?Utána sokan piszkáltak(a fiúk,lányok közül az idősebbek mindig lenéztek,de legalább nem szóltak be),évekig csúfoltak,mindig találtak bennem vmi piszkálnivalót,mindig újat,de már nem a tanár miatt.Elég agresszív gyerek lettem.Sokat verekedtem,pedig lány vagyok,sose hagytam magam,de néha sírtam miért utál mindenki.Nem tartottak szépnek,a néhány lány osztálytársamról beszéltek a fiúk,soknak tetszett vki,én senkinek.A gyerekeknek is van szépérzékük biztos.Én is csúnyának láttam magam,ez legtöbbször most is így van.A szemembe igen ritkán mondják h,szép lennék,vagy vmi pozitív bók.Kivéve barátom,neki mindenhogy tetszek,ez jó.

Az agresszió megszűnt 8-os koromban,változtam én is,ők is lettek haverok közülük,kiegyensúlyozott voltam 1 évig.Középiskolában félénk,inkább szótlan lettem,de nem hagytam hogy bántsanak,ilyen nem is volt,de próbálkoztak.Most 22 vagyok,de 1,5 éve enyhe szociális fóbiás,15 éves koromtól egyre kevesebb önbizalom,de uakkor agresszió,szóval védem magam,úgy érzem ölni is tudnék ha veszélyes helyzetbe kerülnék.Nem vagyok vmi gyenge.A gyerekkorból gondolom,ez pozitív belőle mert bírtam ütni,velem nem lehetett poénból verekedni,mert véletlenül mindig fájdalmat okoztam másnak.(pedig nem akartam)Most se jó,ha barátommal birkózunk,tuti hogy feladja.Amúgy 165cm/52kg vagyok,sose voltam se túlsúlyos,se sovány,inkább túl mozgékony.Nem tudom a külsőmmel mi bajuk volt,talán a "vámpírfog",de az se feltűnő.De a legjobb barátaim mindig fiúk voltak,kiskoromtól,ők nem piszkáltak.

2009. okt. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az első jól nézhet ki.Barátom is vékony,őt meg mimózának is hívták.Nekem meg pont a sovány férfiak tetszenek.
2009. okt. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!