Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kifulladok 10 felülés után,...

Kifulladok 10 felülés után, hogy lesz így hasizmom?

Figyelt kérdés
Feszes hasról már nem is beszélve.
2012. máj. 2. 05:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy minden alkalommal egyre többet fogsz bírni. Lábemelést is végezz mellé. Egyébként nem (csak)ettől lesz feszes hasad, hanem a megfelelő diétától és kardio edzésektől.
2012. máj. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olvass el egy könyvet a pilates-ről, és úgy hasazz ahogy ott van leírva. Ahogy az előző kommentelő írta: kardiózz sokat. Te lány vagy igaz? "Feszes has"-miatt gondolom
2012. máj. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 PusziAzArcodra válasza:
Én húsznál fulladok ki,de pihenj meg és akkor kezdd újra. Én így öt perc alatt megcsinálom a százat:). Viszont mindig nyújtsd ki a hasizmodat (pl. gyűrűvel) mert így nagyobb az eredmény.
2012. máj. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Velem is ez volt hogy először 10-et sem bírtam aztán pár hónap múlva 100 is ment de főleg fekvőtámasszal 1 db normális fekvőt nem tudtam mára már megy 50 db.
2012. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Olyanokat írtok, hogy hú... Kardió meg gyűrű, ezeknek és a többinek is utána kell nézni. Azt már le sem mertem írni, hogy egy fekvőtámasz se megy. Akkor is diétáznom kellene, na nem vagyok kövér (55 kg/163 cm)? Akkor miért?

Igen, igen, lány vagyok.

Biztos több lenne a kitartásom, ha látnék némi eredményt, de idáig még soha sem jutottam el.

2012. máj. 3. 13:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Feszes hasad úgy lesz, ha csak nagyon kevés zsír van rajta. Ahhoz pedig diéta kell, de ez nem koplalást jelent hanem szálkásító diétát, amihez napi 2,5-3g*testtömegkg fehérjét és 2-2,5g*testtömegkg szénhidrátot kell bevinned, tehát neked kb. 140g fehérje és kb. 110-140g szénhidrát kell, de nem mindegy miből.

Ezekre alapozz: fehérje: sovány húsok, tojás, sovány túró.

Szénhidrát: zabpehely, rizs, krumpli, teljes kiőrlésű kenyér. + sok zöldség mehet.

Kardio edzés pl: kocogás, bicaj, ellipszis tréner, ugrókötelezés, lépcsőzőgép, stb. heti min. 3-4-szer 40-50 perc.

[link]

2012. máj. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!