Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 évesen benyomtam 100 darab...

16 évesen benyomtam 100 darab anabolt. Azóta nem nőttem sokat magasságra. Lehet köze a kettőnek egymáshoz?

Figyelt kérdés
ez volt az egyetlen kox, amivel próbálkoztam... még csak kreatinokat se szedtem soha
2012. máj. 1. 02:51
1 2 3
 1/27 anonim válasza:

Azt hiszem adnék én neked mindenféle tömegnövelő szereket 16 évesen! Nem értem a mai fiatalokat! Miért kell tönkretenni magatokat?

16 évesen fejlődő szervezet vagy még, hogy ettől nem nőttél-e? Ki tudja.. Előfordulhat az is. Hagyj fel mindennel, amit szedsz, mert jót nem tesz veled!

2012. máj. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 MicreE ***** válasza:
Igen szerintem van hozzá köze. Én csak fehérjéztem, de leálltam, mert a karizmom elkezdett remegni magától. Ezért már semmit nem használok
2012. máj. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tisztázzuk: "még csak kreatinokat sem szedtem"

A kreatin az nem kox, sima, természetes táplálék kiegészítő, hogy jön ide. Az alapból is van a szervezetben, teljesen természetes.

16 évesen semmi koxot nem szabadna, nemhogy a legszennyebb cuccot a danabolt!


A 2. hozzászólónak meg, hogy "fehérjéztem": akkor húst, tojást, túrót sem egyél, mert az is fehérje. attól is remegsz majd? :)

A tejsavó protein tápkieg is csak sima tejből kiszűrt fehérje, nem csodaszer és instant izom, nem okoz semmiféle hatást, ugyanolyan természetes fehérje, mint bármi, ami a szilárd kajákban is van, tehát nem okozhat semmit.

Kicsit gondolkozzatok már, mielőtt ilyeneket leírtok.

2012. máj. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 MicreE ***** válasza:
Akkor nagyon s.... tudod :) Ami rajta van a kis cinkén NAGYON NEM AZ VAN BENNE :)
2012. máj. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen proteint vettél, de az szokott benne lenni, amit ráírnak, kivéve, ha vaterás sz@rt vettél.

És igen nagyon tudom, mivel 26 éve edzek és azóta eszek protein tápkieget és képzeld el semmi bajom nincs tőle, mert mint írtam ez csak sima kaja, nem laborban előállított csodaszer.

2012. máj. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Itt a nyár, szaporodnak a fogyatékosok:)
2012. máj. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

16 évesen anabolt???Ráadásul biztos fake volt mert ebből a szennyből nem nagyon lehet eredetit venni már!!!!!

Grat hozzá, ebben a korban csak kaja kéne még tápszer sem, de mindig van vmi okos aki jobban tudja h mi a jó...

meg afehérjétől remeg a kezem...nah ekkora hülyeséget sem láttam még pedig a rengeteg év alatt amit ebben a sportban eltöltöttem sok nem normálissal találkoztam már....

2012. máj. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Montez az egyetlen normális válaszoló...

A kérdezőről nem tudok nyilatkozni a jó ízlés határain belül, viszont egyik válaszolónak szeretnék feltenni egy kérdést? MI AZ HOGY FEHÉRJÉZEL?????????????????

-Anyu, megyek fehérjézni, jó??

-Kisfiam, mit csinálsz?

-Tojást eszek b*zdmeg! -így megy nálatok?

2012. máj. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Ja, és arról, hogy mi van benne, és a címkére írva, annyi a véleményem, hogy a tápkiegek nem csodaszerként vannak a piacon, hanem rendes élelmiszerként tartják nyilván őket, magyarul ugyanazok a szabályok vonatkoznak rá mint a zacskós rizsre amit megveszel az ABC-ben...Az van ráírva, ami benne van, minden termék felülvizsgált, ha bármiben is találnak valami olyat, amit nem tüntettek fel a címkén, illetve eltérések vannak a megadott számokban, az adott cég máris repül a piacról, vagy legalábbis az adott terméke.
2012. máj. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

köszi, de a 8.35-ös válasz is jó szerintem, kivéve, hogy tápszernek nevezi a táplálék kiegészítőt. igen, anélkül is lehet fejlődni, de edzés után jól jön egy kis gyors tejsavó protein, mert ezzel tudod leghamarabb visszatölteni a tápanyagokat a szervezetbe. De még egyszer leírom, enélkül is lehet fejlődni, nem írta senki, hogy kötelező.

A fehérjétől remegni meg vicckategória, akkor az egész ország remegne egy kis tojástól vagy hústól.:)

Tegnap meg valaki írta, hogy nyáron nem kell edzeni, mert kiizzadjuk a fehérjét. Hát agyam eldobom, mik vannak itt, hogy lehet már fehérjét izzadni? :)

Én meg szénhidrátot izzadok bakker, egyenesen zabpelyhet.:)

2012. máj. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!