Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mega Tribu-X kapszulát nem...

Mega Tribu-X kapszulát nem bírom lenyelni, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Rendeltem egy doboz Mega Tribu-X-et, melyben 60 irtózatos méretű kapszula van... ( 1200mg tribulus van bennük ).


[link]


Egyszerűen nem tudom lenyelni olyan baromi nagyok... :S


Szeretném kérni a segítségeteket, hogy ha kettétöröm és így kinyerem belőle a port majd a számba borítom és gyorsan vízzel beveszem, akkor nem-e lehet bajom belőle? Ugyanolyan hatékonyan szívódna fel, mintha a kapszula kerülne a gyomromba?


Nemtudom ezek a tesztoszteronfokozók mennyire késleltetett hatásúak, nehogy bajom legyen belőle, ha ilyen formában veszem be.

Előre is köszi a segítségeteket!

26F



2012. ápr. 25. 02:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lesz bajod úgy sem, és az összetevőket nézve nincs benne retardizáló (késleltetett kioldódású)segédanyag, a kapszulahéj pedig csak pár perccel hosszabbítja meg a szétesést.

Mondjuk furcsa, hogy nem tudod lenyelni, én simán leküldöm a 4,3g-os aminosavtablettát is.:)

2012. ápr. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor meg azért fogsz sírdogálni, hogy szar az íze...
2012. ápr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát akinek akkora torka van, mint egy oroszlánnak... :D

Tehát akkor használhatom ilyen formában is...köszi a válaszokat! :)

2012. ápr. 25. 13:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!