Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdtem esténkénsúlyzózni,...

Elkezdtem esténkénsúlyzózni, tolóckodni, felülésezni, hasprésezni, fekvőzni, húzóckodni edzés után megiszom a fehérje poromat és lefekszem aludni, mert azt hallottam, hogy akkor nő az izom mikor pihen. Szerintetek melyik a jobb? . Lent

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy edzésnapok után egy napot pihenni kell, de ha egyből edzés után lefekszem aludni és csak másnap este edzek megint úgy nem pihen eleget ( 24 óra alvással együtt)

szóval mennyit kell pihennie két edzés között az izmaimnak?


2012. ápr. 22. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Én mindig úgy csináltam hogy 1nap edzés 1nap pihi.

Általában így is szokták javasolni, de ha te úgyérzed hogy teljesen kipihentek az izmaid akkor csináld... :)

2012. ápr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2012. ápr. 22. 09:49
 3/7 dirtboy ***** válasza:

ha te edzés után egyből le fekszel aludni akkor kár is edzeni.

edzés után nem alvás jön hanem kajálás,utána kis pihi és megint kajálás majd csak aztán jöhet az alvás.

2012. ápr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De, be van készítve a kaja és a turmix, azt megeszem és megiszom és utána alszok... ez így rossz?
2012. ápr. 22. 19:58
 5/7 dirtboy ***** válasza:
a turmix ami valójában nem turmix gondolom hanem shék az után várni kéne 40-50percet és csak utána enni szilárdat.
2012. ápr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szóval megiszom, utána várjak és egyek fehérjében gazdag ételeket? :) és esetleg mellé rizst? :)
2012. ápr. 22. 20:14
 7/7 dirtboy ***** válasza:

így van,hiába estére már nem kellene ch viszont az edzés miatt kell.

én is hasonló helyzetben vagyok mint te én is este felé edzek és bizony be kellet rakni estére is egy kevés ch-t az edzés utánin felül.

este én túrót,rizst és csirkemellet szoktam még enni lefekvés előtt úgy fél,egy órával.

2012. ápr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!