Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek sajgó, nyillaló...

Mit tegyek sajgó, nyillaló térdfájás ellen?

Figyelt kérdés

7-10 nap pihentetés után még mindig nyillaló fájdalom van a jobb térdben, ha autóból szállok ki vagy úszásnál bukófordulónál elrúgom magam a medence szélétől.


A csontkovács szerint minden a helyén és rendben van, de valami mégsem stimmel.


Sportkérmet, nyugtatókrémet, kamillát is próbáltam, de a fájdalom maradt.


Tippek? Javaslatok?


Úszjatok vagy hagyjam ki még pár napig? Kardiozhatok, vagy pihentessem még?


2012. ápr. 15. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt olyan hogy ilyen teljes súllyal ráterheltem térdízületre asztal alá bemenve és után amikor behajlítottam azt a térdem ilyen ékelő,nyillaló fájdalom volt ott , és semmi nem használt neki csak az idő lassan elmúlt 1 hónap volt talán.
2012. ápr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Attól függ.Ha például legugolsz nem szokott kattani egyet? Ha igen van rá egy egész egyszerü megoldás,nekem legalább is bevált. Melegíts fel akármilyen jogjurtot és tegyél bele étkezi zselatint (zselatin fix vagy zselatin instant) . Ez erösíti a porcokat és vissza pótol a térdbe sok vitamint. Én ezt ajánlanám,nekem bevált.
2012. máj. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!