Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 73 kiló vagyok, egyáltalán...

73 kiló vagyok, egyáltalán nem vagyok túlsúlyos de ha kiengedem a hasam akkor olyan mintha fel lenne puffadva mint egy sörhas mit tehetnék?

Figyelt kérdés
100 kilóról fogytam le 73 kilóra. heti 6x or kondizok nem iszok üditöt csak vizet se csoki se édesség semmi cukor saláták csirke stb. elönyben... nemértem mitöl lehet ez évek óta 18 éves vagyok.. szerintetek orvosnak látnia kéne?? vagy mindenkinek ilyen??
2012. ápr. 15. 18:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudjátok elég demotiváló az hogy ha kiengedem a hasam olyan mintha nemis edzenék behúzva meg mindenki odavan érte
2012. ápr. 15. 18:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Így nem lehet eldönteni kép nélkül, hogy mennyire tűnik puffadtnak. Ha más is kiengedi a hasát (nem húzza be), akkor nyilván jobban kiáll egy kicsit.:)
2012. ápr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
eléggé kiáll ahhoz hogy zavarjon.. képet mellékelni fogok olyannak aki tényleg tudna segíteni vagy tanácsolni valamit
2012. ápr. 15. 18:22
 4/5 anonim ***** válasza:
ezek szerint engem nem gondolsz olyannak aki segíteni tud. Te tudod.:)
2012. ápr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is linkelhetsz ha gondolod privátban, meg persze ha kell segítség. Lehet csak te látod nagynak pl. Amúgy ha csak a hasad van rajta akkor ide is kirakhatod, nem hinném, hogy felismerne bárki is az alapján.
2012. ápr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!