Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek mit...

Lányok, szerintetek mit csináljak tesin? (LENT)

Figyelt kérdés
Nem szeretnék a gimis tesi órán felemás korlátot csinálni. Utálom, mert nem érzem magam biztonságban. A tesitanárom azt mondta, hogy kiválthatom azzal, ha minden órán a bemelegítés után futok tíz percet, aztán három percig hanyatt fekve 5-10 centire a föld felett tartom a lábamat. Ti melyiket választanátok?

2012. ápr. 11. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

a 10 perc futás oké, de a 3 perc lábemelés... Hát nemtudom.

Én most megpróbáltam. Nagyon vastag hasizmom van(kockahas is van :D) és hát a hasam bírta tartani a lábaimat, de azok elkezdtek szúrni és görcsölni.alig tudtam megcsinálni. + ha elötte futsz is, a lábaid mégjobban kimerülnek. A másik meg , ha nincs fejlett hasizmod akkor a lábaid megtartása is nehéz feladat. Ha nemtúl szigorú a tornatanárod, vagy ha nemfigyel oda, 3-4 pihenőt iktass bele.

15/f

2012. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menny be a kondiba. Az lesz a legjobb.
2012. ápr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van hogy meg kell próbálni a feladatot, de ha a tanár látja hogy tényleg nem nagyon megy van nem érezzük magunkat biztonságban akkor más feladatot kapunk helyette. Én többnyire a tornaterem melletti konditeremben voltam erősíteni.
2012. ápr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!