Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez a bringa jo dh-ra?

Ez a bringa jo dh-ra?

Figyelt kérdés
[link]
2009. jún. 17. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez dirt bringa, de sokan vannak akik használják ezt dh ra is. Ha kifejezetten dh-zni akarsz akkor vegyél egy összteleszkópos bicajt. Jó, igaz hogy drága, de az van arra a célra. Ezzel is dh-zhatsz csak van amikor nagyot üt. Attól függ milyen helyeken nyomod majd
2009. jún. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem tudom, hogy hol dh-znál, de nekem egy 2006-os Hardy 4-em van, és bírja a Jánoshegyet, pedig 100 kiló vagyok, de lehet egy-két kilóval több is. Igaz, nem nagyon durvulósan tolom, de sokan mennek Hardy-val, nagyon jó váz, könnyű és nagyon erős, csak azért fikázzák, mert UMF. Úgyhogy szerintem, amit kinéztél bringa, abból a váz lenne jó dh-ra. Ez a villa pillanatok alatt tönkremenne, meg szerintem hegyen nem sokat csillapítana. Másik dolog meg, hogy v-fékkel elég necces lejönni, mondjuk én lejöttem egyszer télen amikor még csak hátsó v-fékem volt... hát ne tudd meg milyen halálfélelmem volt. :D Úgyhogy szerintem állíts össze egy bringát, ne feltétlenül egy összerakott bringát vegyél. Legyen rajta elöl legalább egy 180-as tárcsafék, hátra elég 160-as, tempót úgyis az első fékkel lehet csökkenteni, hátsót inkább csak a kanyarok kifékezésére kell használni. Valami erősebb villa is elférne bele, Rock Shox vagy Marzocchi. Erősebb felni sem árt, meg rá valami jó gumi, ami erre van kitalálva. Nekem Maxxis High Roller gumik vannak rajta, és elég jók, sokkal biztonságosabb lejönni vele, mint a régi gumikkal amik rajta voltak. Egyelőre ennyi, remélem segítettem.:)
2009. jún. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha meg keményebben akarod majd tolni, akkor tényleg kelleni fog egy fulltelós. Előző voltam.
2009. jún. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!