Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezik olyan koskormányos...

Létezik olyan koskormányos bringa, amelynek az első villája teleszkópos? Úgy néztem, a klasszikus országútiaknak merev a villája, de lehet, hogy rosszul láttam?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 07:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Országúti bringát aszfaltra használják, oda minek teleszkóp?

Ciclocross bringa kicsit kavart műfaj, ugyanis "lightos" terepgumi + koskormány. Na ezzel be lehet menni erdőbe is, de nem árt tapasztalat hozzá. Ezeket a bringákat sem láttam még teleszkóppal. Teleszkóp csak komolyabb terepre kell, de oda akkor meg miért koskormány? :S


ui.: Biztos van olyan bringa amiről kérdeztél, de nem hiszem hogy így szettben lehetne olyat megvenni, inkább csak magának barkácsolhatta össze az illető. Szerintem ez olyan mint levest villával.

2009. júl. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az első teló azért kell, mert a budapesti bringautak különben tönkreverik mind a bicót, mind a legbecsesebb koronaékszereimet. ;-) A koskormány pedig azért, mert van pár hely, ahol lehet gyorsabban rakni, amit viszont könnyebb "begörbülve" megtenni. A cyclo-crossról hallottam már érintőlegesen, majd utánanézek. Kösz! :)
2009. júl. 24. 09:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!