Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok súlyzózok,...

13 éves vagyok súlyzózok, milyen étrendet ajánlotok?

Figyelt kérdés
illetve sulyzózás elött kel azt ennit amit éppen kell? és légyszi olyat írjatok amit értek is tehát rendes kajákat :DXD
2009. jún. 15. 13:19
 1/9 anonim válasza:
10%
13 evesen nem sulyzoznek, varnek meg vele egy ideig. a parom fiatalon kezdte es sajnos megallt a novese. gondolj bele!
2009. jún. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség , már régen bebizonyították , hogy ez nem igaz . Különben is , honnan akarod tudni , hogy ha nem kondizik , akkor nagyobbra nőtt volna ? Te meg ezen gondolkozz el . Én 14 évesen kezdtem , és 185cm magas vagyok , ami szerintem nem rossz . A kérdésre válaszolva pedig : az edzés előtt kéne enni kb 2 órával jó sok fehérjét és szénhidrátot , edzés után és a következő napon pedig lehetőleg minél több fehérjét , azaz húst, tojásfehérjét , stb. És itt még pár link :

[link]


[link]

2009. jún. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! am 12 KG-s súlyzóval szoktam egykézre hatvanat Am 177 cm vok és már régóta edzek de akkor régeben mélg csak 20-at csináltam aztán ötvenet. igaz szakazsosan de attól ugyanúgy nöttem.:D Meg a haverom asszem 10 x 25-öt csinált és magasabb nálam pedig egy éve csinálja
2009. jún. 15. 16:22
 4/9 anonim válasza:

IS-is. Nézd csak a tornászokat, ők mind kis koruktól kemény erősítő gyakorlatokat végeznek és hát nem túl magasak. Amúgy én is 13 voltam, amikor elkezdtem, de akkor még az emberi szervezet szerintem nem ilyen jellegű terhelésre készül. Sztem elég ha egy héten csak egyszer kétszer, inkább kisebb súllyal többet edzesz és kitartó vagy. Amúgy inkább javasolni tudom a kajakot, úszást (főleg a gyorsat), a kocogást, a vízilabdát, a focit, amik ebben a korban jól erősítenek és állóképességet kölcsönöznek, de jó a saját testeddel való edzés is (fekvőtámasz, törzsemelés, felülés/hasprés, húzódszkodás). Ami az étrendet illeti: Csodát egyiktől se várj, de lassú víz partot mos és inkább ezek, mint valami kondis szteroid:

tojás (ha bírod nyersen is) heti 5-10 lecsúszhat

csirke, hal, tej stb. ez amúgy függ attól is, hogy szálkásítani vagy tömeget növelni akarsz-e.

2009. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

tolem csinaljad nyugodtan:D

amugy meg nem mindenki hulye aki jo tanacsot akar adni,. de nem kell ram hallgatni, ha nem akarsz:P LD:D :X

2009. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
jééézusom haggyadmár a hülyeségedet! már vagy 3 kérdést feltettél hogy te 60szor felemelsz egy súlyzót és mindegyik válaszban megirták neked hogy ez nem edzés és mindegyikhez legalább egyszer belinkelték neked a body.builder.hu-t de azóta megint felraktál egy kérdést vagyis ugy naggyából sz*rsz az egészre csak izmos akarsz lenni a semmitől és aki véletlenül belinkeli a body.builder-t mert nemakar kisregényt irni hogy nelegyél már ilyen gyökér azt meg szarod le!
2009. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Úccsó válaszoló ez nem volt válasz!! Am szerintem hülység h nem izmosodok mert jóval erősebb lettem mielött elkezdtem. és lehet h ki írtam 3 X de nem így kérdeztem PL ebben a kérdésben az van h mien étrendet ajánlotok és nem az h sok- e a hatvan szóval őrült nagy külömbség!!
2009. jún. 15. 19:49
 8/9 A kérdező kommentje:
és ezen kívül csak egyszer írtam ki
2009. jún. 15. 19:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző válaszolóval értek egyet! Hiába van egy jó étrended, ha hülyeséget csinálsz! ALAPISMERETEK-et olvasgathatnád a body.builder.hun
2009. jún. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!