Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Boka-és lábfejzúzódásom van,...

Boka-és lábfejzúzódásom van, kb 3 hetet kell feküdnöm vele! Már egy ideje elég komolyan edzek nyárra, jól is alakul, de mi lesz így?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,hogy milyen comb és popsikisebbítő gyakorlatokat tudtok,amiket "ülve" is végezhetek,vagy anélkül,hogy rá kéne állnom a lábamra?
2009. jún. 11. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Van egy csomó gyakorlat, amit háton fekve is lehet végezni.

Pl. biciklizés

ollózás nyújtott lábbal

lábemelés

egyik lábad felhúzod térdből a másikat kinyújtod és cserélgeted

Négykézláb állva lábad hátranyújtod, felnyújtod


a lehetőségek határtalanok! :)

2009. jún. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!Arra gondoltam,mi az,amivel a legkevésbé ártok neki!Az orvos ugxanis megtiltott mindenféle mozgást,de nem hagyhatom most abba!
2009. jún. 11. 17:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nekem a szilánkosra törött szárkapocscsonttal+ kificamodott bokával 3 hét után, hogy lekerült róla a gipsz, már azt mondta a gyógytornász, hogy úszni simán mehetek vele.


Szóval szerintem az úszás szóbajöhet, ha nincs gipszben a lábad, és nem sérültek a szalagok/izmok!


Ha nem jó, akkor fitness-gumiszalaggal is erősítheted a lábadat, fenekedet csak valahogy rá kell erősítened a lábszáradra a szalagot, megkérni valakit, hogy fogja a másik végét, és úgy végezni a gyakorlatokat.

2009. jún. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!