Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bekell feküdnöm a kórházba?

Bekell feküdnöm a kórházba?

Figyelt kérdés
Cukorbeteg vagyok, és szeretnék csökkenteni a szénhidrátmennyiségen, lehetőleg felezni, mert 2 hét alatt 13 kg ot híztam :/ Ehhez bent kell maradnom a kórházban? magamnak nem szeretnék állítani az inzulinon!!!!!!!!!!!!
2011. máj. 1. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen gyors hízás mellett jó lenne ha orvosi felügyelet mellett, tehát kórházban végeznék az inzulin beállítást.
2011. máj. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2 hét alatt nem hízhattál 13 kg-ot, annak nagy része visszatartott víz, mindenképpen orvos
2011. máj. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
még akkor sem, ha eddig egy nap egyszer ettem de akkor is keveset, és most hirtelen rengeteget kell ennem? :O
2011. máj. 1. 17:08
 4/6 anonim ***** válasza:

13 kg hízáshoz zsírban 13*8500 kcal felesleges ételt kellett volna bevinned, ennyit nem tudsz megenni


menj orvoshoz, mert 13 kg plusz 2 hét alatt a mérlegen rengeteg vízre utal és az bizony megterheli a szívedet is

2011. máj. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

bocsánat elírtam, rosszul gondolkodtam. :/


1,5 hónap alatt híztam 13 kgot. (: és ha felezni szeretnnék, akk az inzulinadagból is csak a felét adjam be? pl ha 12 t kell beadni akk csk 6ot adok?

2011. máj. 1. 18:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jussod magadnak átállítani az inzulinod!!! Ennyi eszed lehetne már ne haragudj, gondolom nem akarsz bekómálni mert elrontod a vércukrod. Egyébként ezeket a beállításokat ha tudják, akkor megcsinálják ambulánson. Menjél orvoshoz, és ne kísérletezz!
2011. máj. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!