Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 18/F vagyok és fitymaszűkülete...

18/F vagyok és fitymaszűkületem van. Igen tudom, hogy gáz. Ha elmegyek a dokihoz, akkor hogy zajlik le egy ilyen műtét? Be kell feküdnöm 1-2 napra a kórházba? Fizetni kell a műtétért?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 02:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, felnőtteknél hogyan zajlik, de miért lenne más, mint gyerekeknél. A fiamat 2 évesen műtötték altatásban. A műtét napján már kinn szaladgált a folyosón, kutya baja nem volt, csak néhány varratból lehetett tudni, hogy műtötték. Komolyan mondom, nagyon helyre kis kukija lett! Azért mondom, mert a bátyjának nem műtötték meg, mert nem volt olyan nagyfokú, csak krémezgetni kellett, de neki nem is olyan szép. Olyan kiselefántormányra emlékeztető. nem tudom mit fog hozzá szólni 5 év múlva (most 10). A A fitymán V alakú bevágásokat készítettek, úgy, mint egy korona széle. Ez is a neve: korona-metszés, asszem. Egyáltalán nem gáz, ha megműtteted magad, mindent a cél érdekében! Mennyivel jobb lesz utána!
2009. aug. 5. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és egy fillért nem fizettünk. A paraszolvencia persze a te dolgod.
2009. aug. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

- Ha valóban fitymaszűkületed van akkor a kezelés ingyenes

- Nem kell befeküdni, sőt, nem is altatnak a "műtéthez". Kb. egy 10 perces beavatkozás. Fél órán belül már indulhatsz is haza.

2009. aug. 5. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

csak akkor kell fizetned ha maszekhez mész

de az meg 80ezer asszem

nem kell a kórházban maradni aznap el lehet jönni, merevedéskor még fájni fog a hegek pedig 1 év múlva kb eltűnnek

én a héten megyek vizsgálatra ugyanez a bajom...

2009. aug. 5. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Háááát ez nagy gáz... Pengét neki :D Jo na surgosen menj orvoshoz teh..
2009. aug. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is biztos hogy műteni kell,lehet kenőccsel meg tudják oldani,de mielőbb menj el,az unokaöccsőmnél (14 éves)is meg tudták ezt csinálni.Lehet csak lazzítani kell a bőrőn és nem kell körülmetélni.
2010. márc. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
49%

Nem tudhatod pl, hogy a makkod mennyire fogja bírni a fedetlenséget. Többeknek (nekem is) kiszárad, kérges az egész, foltos. Elvileg kenegetni kellene folyton krémmel, de ha meg kenem, akkor azt vettem észre, hogy utána meg, ha megint nem kenem akkor rosszabbul néz ki, mint előtte, amikor nem kenegettem rendszeresen.

A makknál több lyuk is van, amikből nemrég esett ki a varrat, ezt se tudod szabályozni, az orvos amit vág, ahogy vág, úgy fog utána kinézni. A fityma nem viccből van ott, funkciója van, amennyire lehet, vigyázz rá, mert ha már levágták az egészet, akkor utána nincs visszatánc.

Nekem pl a lyukat kell rendszeresen tisztogatnom, ha nem akarom, hogy a szmötyi összegyűljön benne, kényelmesebb lenne az előbőr alatt tisztítani, de sajnos lecsonkolták az egészet.

A foltos makkal nem tudok mit kezdeni, a fürdés után kiszárad, hámlik a makk.

2010. ápr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Több dokit nézetek meg,mert sok egyből metélni akar,az a könnyebb neki,aztán ha elcsesz annyi,ronda is meg kényes is lesz.Lehet elég a lazzítás.A google.-be írd be körülmetélés és ott valahol még videó is van,meg honlap róla,képekkel.


Én lézeres és szikés metszést is láttam.

2010. ápr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!