Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Brutal Anadrol mehet creatin...

Brutal Anadrol mehet creatin monohydrattal?

Figyelt kérdés
jó párosítás izomtömegnövelésre?
2012. márc. 5. 21:48
 1/10 dirtboy ***** válasza:

ha nem vagy még legalább 30éves akkor nem jó párosítás.

fiatalon meg sem érzed az anadrolt.

2012. márc. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
18 vagyok,13 éves korom óta edzek rendszeresen,tömegnövelő porokból már elég,valamit tuti hoz az anadrol.
2012. márc. 5. 21:59
 3/10 A kérdező kommentje:
úgy értem ha 1kg ot hoz akkor már az megérte.A monohidrát meg önmagában jó már szerintem.Tévedek?
2012. márc. 5. 22:00
 4/10 dirtboy ***** válasza:

a monohidrát csak akkor épít tömeget ha a kajád teljesen rendben van,ha nincs elég tápanyag akkor nem tud a kreatin mit beépíteni.


anadrolt kipróbáltam 21évesen és lószart sem ért.

mondjuk gondoltam hogy nemfog érni semmit de hajtott a kíváncsiság és pénzem is volt kidobandó.

2012. márc. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hallgass dirtboyra, ha fiatal vagy, akkor maxon van a tesztoszteron termelésed, az anadrol ezt nálad nem fokozná.
2012. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy már megvettem:/ de amugy valami negativ mellékhatása nincs?nem tapasztatltaok?
2012. márc. 5. 22:08
 7/10 dirtboy ***** válasza:

nincs mellék hatása,hatása még idősebb korban is enyhe és mivel saját tesztoszteron szintet emel nem pedig mint a szteroidok külső idegen hormonokkal emeli a test tesztó szintjét ezért nincs mellék hatás.


tanácsom hogy próbáld meg eladni valakinek és az árán vegyél proteint,azzal többet érsz főleg kreatin mellet na meg jó étrend mellet.

2012. márc. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
rendben megpróbálom,tehát végülis akkor tényleg ló.szart se ér?egyáltalán semit?:Degy dekát enm hízok tőle?:D
2012. márc. 5. 22:16
 9/10 dirtboy ***** válasza:

nézz utána hogy hogy működnek.

az egy dolog hogy mondjuk megemeli a tesztó szintet de attól még nem fogsz hízni.

de mondom ilyen fiatalon nem fogja megemelni a tesztó szintet mert most is magas,max on van ha csak nincs valami olyan betegséged de gondolom nincs.

2012. márc. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
olyat is írnak hogy ösztrogént termel vagy nem tudom hogy mondják,tehát elnőiesedek?:DDDD
2012. márc. 5. 22:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!