Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hozzáerto gyurosok (bio tech)...

Hozzáerto gyurosok (bio tech) Mit ajánlatok? Amator strongman is vagyok, nemszeretbék sulytveszteni! Spekulálok a brutal anadrolon! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Hozzáerto gyurosok (bio tech) :kiszedtem a hyper mass5000, creatine monohidratot, vitabolic mineralt! Lett is +4kg, csak az a baj, h foleg pocakra ment! Szeretném megtartani a silyom sot még mehetne rá pár kg de a hasamrol meg leszeretném dolgozni! Mit ajánlatok? Amator strongman is vagyok, nemszeretbék sulytveszteni! Spekulálok a brutal anadrolon! Szerintetek?

2012. febr. 26. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs olyan tápkieg, amivel diéta nélkül fogyni fogsz. (főleg nem egy ilyen félgagyi divatszar!)


Izomtömegnövelés, és zsírvesztés naturálon szinte lehetetlen. Vagy tömegelj tovább, és barátkozz meg a hasaddal, vaqy diétázz, viszont akkor arányosan mindenhonnan fogsz fogyni. Amatőr strongmanként lehetne némi olvasottságod a sportban.

2012. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dirtboy ***** válasza:

én arra gyanakszom hogy túl sok volt a hiper mass és azért híztál hasra erősen.

le írhatnád hogy hány g/tskg ch meg hány g/tskg protein ment és hogy a hipert mikor ittad és milyen adagban.

2012. febr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Szerintem" átvernek:


Megesik, hogy egyazon termékben a többször is feltüntetik ugyanazt az összetevőt: Pedalium Murex, Puncturevine, Caltrop, Yellow Wine, Goathead. Ugyan mi jóra számíthat az ember, ha mindezek ugyanazok, mint a hatodikként szereplő Tribulus terrestris?


"Persze a gyártó tisztában van vele, hogy a potenciális vásárlóknak fogalmuk nincs erről, és nem fogják firtatrni. A célcsoport reakciója nagyon is kiszámítható, azaz elhiszik. "Ez a legdurvább tesztoszteronserkentő, amivel valaha találkoztál. " - állítja a reklámszöveg. Igen, hogyne... Ha durva valami, akkor talán az amikor ugyanezen termékben másodszor is hülyének néznek, alternatív néven megnevezve három sorban a szimpla, mezei Q1 koenzimet. A mennyiséget mikrogrammban megadva, a sokat sejtető 1000. Ez nem kevesebb, mint egy teljes miligramm, a legkisebb kiszerelés tizede. A termékben cikkünk főhőse a Tongkat Ali (Eurycoma Longifolia) ötödmagával, egy ANADROLTM nevezetű elegy részeként szerepel 35, egy adagban (3 kapszula) összesen 160 mg mennyiséget alkotnak. Ha részarányosan leosztjuk öttel, 32 miligrammot kapunk. Ez elégtelen mennyiség. "

2012. ápr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!