Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen keresztmetszettel és...

Milyen keresztmetszettel és méretekkel gyártják a bordásfalak bordáit?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy biztosan nem szabályos kör a keresztmetszetük, hanem valamilyen ellipszoid lehet.

Nagy segítség lenne, ha tudna valaki pontos méreteket írni. Egy linknek is nagyon örülnék. Előre is nagyon köszönöm.



2012. febr. 23. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:
2012. febr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de nem vásárolni szeretnék, hanem saját magam elkészíteni. Kereskedéseket magam is sokat találtam a neten, de nekem gyakorlatilag csak a bordák/fokok keresztmetszeti méreteire lenne szükségem.


Az általad belinkelt kereskedésnél magáról a termékről (bordásfal)nagyon részletes leírást adnak, és látszik, hogy minőségi szolgáltatásokkal/termékekkel várják a vásárlókat, de én a bordákat szeretném csak legyártatni és saját kivitelezésben raknám össze a falat a csemetéimnek.

Még egyszer köszönöm a válaszodat.

2012. febr. 23. 19:14

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!