Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel kezdjem az edzést?...

Mivel kezdjem az edzést? Előbb a zsírégetés, vagy izomerősítés?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 06:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy érzed mennyire vagy kövér. Én 92kg ról kezdtem, diétával indítottam.
2009. jún. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak 2-3 kg-t szeretnék fogyni.Illetve kicsit karcsúsodni,erősödni,hogy ne legyek plöttyedt.
2009. jún. 6. 11:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tisztán kajálsz akkor edzés mellett nagy eséllyel eleinte csökkeni fog a súlyos. NEM A ZSÍRBÓL LESZ IZOM, hanem a zsír bomlik, és izom nő. Ha csak 2-3 kiló fölösleged van az elég röhejesen kevés, tehát egyértelmű h inkább izomnövelés. Én reggel-este időtartam alatt tudok 2-3 kilós súlygyarapodást produkálni, 1 liter víz 1 kiló.., tehát a 2-3 kiló az nem sok.
2009. jún. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké,hogy nem sok,de engem zavar.Szóval akkor mi a helyes táplálkozás és edzésmód?Mert erre még nem kaptam választ.
2009. jún. 7. 20:52
 5/5 bandiahegyrol válasza:

Előbb izomerősítés, azután zsírégető (aerob, gondolom erre gondolsz zsírégető alatt) mozgás.

Ha érdekel még a táplálkozás, küldj egy mailt, mert ide nagyon hosszú lenne beírnom.

2010. nov. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!