Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 20 nap alatt 6 kiló, ez rossz...

20 nap alatt 6 kiló, ez rossz vagy jó?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Tömegnövelés alatt vagyok és számomra rendes ( tehát ch és fehérje kimért ) étrendet követve 20 nap alatt sikerült 6 kilót felszednem(62,5-68,5 175cm). Étrend kiegészítőnek Jumbo-t szedek, edzés előtt hot blood valamint vitaminnak : Daily-one és c vitamin 1100 x 2 . Olvastam ,hogy ilyen súlyt felszedni rövid idő alatt nem a legjobb . A mellem nőtt 6 centit míg a karjaim 2,5 -et . Amit észrevettem az h a hasam ha kinyomom nagyon nagy , ez most lehet hülyén hangzik, viszont ha befeszítem látszik ,hogy kockás. Tudom ezt így látatlanban nehéz megmondani ,de lehet rosszul csinálok valamit ? ( tisztában vagyok hogy ennek csak valószínűleg kis része tiszta izom ) Bármilyen segítőkész választ ,tapasztalatot , tanácsot megköszönnék! üdv 18 / f
2012. febr. 18. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ejha, nekem egy picit soknak tűnik, amikor én kérdeztem itt, hogy kb. mi várható, azt írták, hogy az első pár hónapban havi két kiló körül. Bár asszem figyelembe vették, hogy nehezen hízó vagyok. Ezexerint te meg könnyen hízó. Mindenesetre ha tetszik az eredmény, akkor grat, de majd az okosok megmondják, hogy ez valóban sok-e.
2012. febr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elégedett vagyok,de nem számítottam ilyen fajta fejlődésre ( azt hittem nehezen hízó vagyok) és attól tartok ,hogy valamit elrontok:) köszönöm a válaszod !
2012. febr. 18. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
csökkentsd a napi ch bevitelt és a jumbot csak edzés után idd
2012. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. febr. 18. 20:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!