Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit ajánlnátok? Csak hozzáértő...

Mit ajánlnátok? Csak hozzáértők! (többi lent)

Figyelt kérdés

15/F vagyok. Nem vagyok nagyon drasztikusan elhízva de van rajtam. Nem voltam mindig dagi gyerek de volt 1 olyan csapás az életemben 7 évesen amikor elzárkóztam és nem mentem ki csak bent ültem a házban, unatkoztam és ugye ettem... Utána elkezdtem sportolni először foci, majd kézilabda. Amikor abba hagytam a kézilabdát hosszú évek után semmit sem alakultam, és utána nem mozogtam semmit se és még jobban meghíztam. Rávettem magam utána, hogy elmenjek egy konditerembe. Azóta nagyon sokat fogytam de nekem még mindig nem elég. Na és az lenne a kérdésem hogy milyen zsírégetőt szedhetnék (ha egyáltalán szedhetek). Mert már rég óta csak egy súlyba vagyok és meg szeretném megint indítani a fogyást. Nem nagyon értek az ilyen szerekhez de nézegettem egy kicsit és kettő olyat találtam ami szerintem jó. [link]

[link]

Bocsi ha kicsit sokat írtam csak jó volt kiadni:D Előre is köszönöm:D


2012. febr. 16. 14:34
 1/9 anonim válasza:
Diéta, kardió edzés.Kitartás és türelem kell különben baszhatod.Az L-Carnitine mehet edzés előtt fél órával, én is szedem, kicsit segít, bár én testépítek.
2012. febr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most tavasszal lesz 1 éve hogy járok. kitartásom az megvan:D És köszi! :)
2012. febr. 16. 15:39
 3/9 anonim ***** válasza:
azért nem fogysz, mert szar a kajád. Ha veszel egy ilyen semmitérő pirulát, attól jó lesz a kajálásod?
2012. febr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Első vagyok.


Próbálj sokat mozogni, amikor csak teheted izegj-mozogj, tudom furcsán hangzik, de sokszor hatásos.Részesítsd előnyben a gyors mozgást, pl ha sétálsz akkor azt gyors léptekben tedd.Alkoholt hanyagold.És KITARTÁS a legeslegfontosabb! :) Sok sikert.

2012. febr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

15 eves vagy es meg fejlodo korban. En nem eroltetnem ezeket a szereket. Inkabb minosegi kajakat egyel es mozogj sokat.

Ezekre a szerekre raersz majd akkor kolteni, amikor mar 'felnott' leszel. De komolyan, hagyd a tested fejlodni az ilyen adalekok nelkul.

2012. febr. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Minden reggel futok suli előtt 5kor kelek és 6 előtt mindig fel is érek és 6:30kor szoktam kajázni és így szépen 3 óránként. Mit javasoltok pl suliba mit vigyek kajálni? Mert próbálom elhagyni a kenyeret de csak szendvicset tudok vinni suliba... Persze teljes kiörlésűt:D És köszi a kommenteket:)
2012. febr. 17. 15:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Vihetsz barmilyen gyumolcsot, zoldseget. En peldaul mostmar a brokkolit is nyersen eszem. Az elejen kicsit kemeny volt, de hat azert vannak a fogaim, raadasul tovabb tart elragni es mire vegzek vele mar ugy erzem hogy tele vagyok. A brokkolit 'szinezheted' sargarepaval.

Vihetsz mandulat, szotyit, tokmagot stb. Ezekkel esszel mert zsirosak, de peldaul chipsz, csoki helyett inkabb ilyeneket egyel:)

Vihetsz fott tojast. En vasarnap megfozok 5 tojast es hetkozben mindig eszek egyet melohelyen.

Osszekeverhetsz orolt lenmagot kefirrel, szinten nagyon egeszseges es laktato.

2012. febr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én sült csirkét cipelek magammal.Egész praktikusan is meg lehet csinálni.Gyümölcsöt inkább futás/edzés előtt vagy után nyomasd.
2012. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm a két utolsónak!:D
2012. febr. 18. 11:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!