Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha eljárok savate edzésre,...

Ha eljárok savate edzésre, akkor suliban megtudok verni néhány velem egymagas de kicsit nálam erősebb kötekedőket?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 11:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem,többször tapasztaltam már,h a technika és a harci tudás ezerszer többet számít,mint a fizikai (vagy esetleg számbeli) fölény.Am meg a savate küzdősport.Ha most elkezded,év végére akár 1v1 ben simán megverhetsz egyben.Ha pedig egyet megversz (lehetőleg a leghangosabbat) akk se ő,és ennek folytán a társai sem fognak belédkötni.
2012. febr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én capoeirazok meg imi krav maga-zok mégsem verem meg azt aki szóban kötekedik velem csak megvédem magam ha már kicsit erősnek hiszi magát egy kis kézkicsavarással vagy tökönrúgással mindig jól bevált és hasznos módszer xD.
2012. febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem, itt már fizikális dolgok is vannak nem csak szóbeliek, és köszönöm a válaszokat.
2012. febr. 14. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!